Jak sprawdzić posiadaną licencję? Rodzaje licencji Firmao. - System CRM i oprogramowanie ERP Firmao
  • /
  • /

Jak sprawdzić posiadaną licencję? Rodzaje licencji Firmao.

W systemie Firmao mamy do wyboru trzy rodzaje licencji, które umożliwią nam na dopasowanie funkcjonalności programu do naszych indywidualnych potrzeb.


Jak sprawdzić posiadaną licencję jako użytkownik?

Rodzaj swojej licencji możemy sprawdzić, klikając awatar, który znajdziemy w prawym górnym rogu strony. Z listy rozwijanej wybieramy „Szczegóły użytkownika”.


Informacja o posiadanej licencji będzie widoczna w prawym dolnym rogu okna ustawień użytkownika w polu „Licencja”


Posiadaną licencję również możemy sprawdzić, klikając moduł „Użytkownicy” w menu górnym systemu. Otworzy nam się lista użytkowników. W kolumnie „Licencja” znajdziemy rodzaje licencji wszystkich użytkowników. 


Rodzaje licencji w Firmao

Ważne! Dalsza część instrukcji jest przeznaczona tylko dla administratora całego systemu.


W Firmao CRM mamy do wyboru trzy rodzaje licencji:

  • Standard;
  • Professional;
  • Enterprise.

Koszt licencji Firmao CRM zależy od rodzaju licencji, liczby użytkowników i okresu abonamentu. Licencje można zakupić na okres 1, 3, 6, 12 miesięcy oraz 2, 3 lub 5 lat.


Wskazówka: Firmao CRM oferuje również bezpłatną wersję próbną systemu, która jest dostępna przez 14 dni. W wersji próbnej można korzystać z wszystkich funkcji systemu, ale z ograniczoną liczbą użytkowników.


W celu uzyskania szczegółowego zestawienia wszystkich na temat różnicy pomiędzy poszczególnymi licencjami w systemie Firmao przechodzimy na stronę z cennikiem: firmao.pl/cennik.


Ważne! 1 licencja = 1 użytkownik systemu


  1. Licencja Standard jest odpowiednia, jeśli potrzebujemy podstawowego systemu CRM. Obejmuje ona funkcje takie jak m.in.:
  2. Licencja Professional jest odpowiednia, kiedy potrzebujemy bardziej zaawansowanego systemu CRM. Obejmuje ona wszystkie funkcje licencji Standard, a poza tym uzyskujemy dostęp do takich elementów jak m.in.:
  3. Licencja Enterprise jest odpowiednia, gdy potrzebujemy najbardziej zaawansowanego systemu CRM. Obejmuje ona wszystkie funkcje licencji Standard i Professional, a także takie funkcje jak m.in.:


Ważne! W przypadku, gdy posiadamy na koncie wykupione jedynie licencje Enterprise, miejsce na dysku sieciowym jest nieograniczone, a także mamy możliwość tworzenia modyfikacji indywidualnych (dodatkowo płatnych).


Ważne! Jeżeli modyfikacja indywidualna obejmuje integracje z zewnętrznym  systemem, np. Allegro, wymagane jest wykupienie API.
W przypadku, gdy posiadamy na koncie wykupione co najmniej 10 licencji Enterprise — API jest darmowe.

O tym piszemy w artykule:

Wypróbuj bezpłatnie demo Firmao


Mam kod polecający
Zakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.


Umów się na prezentacjępreview