CRM dla agencji marketingowej

Opublikowano: 30.11.21CRM
CRM dla agencji marketingowej

Firmao pomoże Ci ułożyć wszystko to, co jest związane z pozyskiwaniem klientów, dzięki czemu Ty możesz się skupić na budowaniu swoich wymarzonych, wartościowych i długotrwałych relacji biznesowych.

Efektywne pozyskiwanie klientów

Wszyscy wiemy, że pozyskanie nowego klienta zajmuje mnóstwo czasu i wymaga zaangażowania wielu osób. Firmao pomaga agencjom ustrukturyzować sprzedaż. Dzięki temu dokładnie wiesz, na czym się skupić, żeby podnieść ROI.

Czas ograniczyć rozczarowania

Przełożenie wymagań klienta na brief i stworzenie z tego propozycji z efektem WOW, to ciężka i żmudna praca.

Najgorsze jest to, że często ten wysiłek ląduje w koszu, bo klienci uwielbiają pomysły, ale nie zawsze są gotowi, żeby je realizować.

Firmao pomoże Ci identyfikować tych, którzy są gotowi na współpracę i tym samym zaoszczędzi Twój czas. Dzięki temu Twoja agencja zacznie się rozwijać tak, jak o tym marzysz.

Skup się na właściwych rzeczach

Dotarcie do potencjalnego klienta czasami wymaga podjęcia aż 7 do 12 prób kontaktu.

Zdecydowana większość poddaje się znacznie wcześniej, lub co gorsze – przez przepełnioną skrzynkę, gubi wiadomość od zainteresowanego klienta.

W Firmao zautomatyzujesz follow up’y i powiadomienia. Dzięki temu już nigdy nie przegapisz żadnej okazji.

Trzymaj się ustalonych budżetów

Zwiększenie zakresu pracy bez aktualizacji budżetu i harmonogramu szybko zamienia lukratywny projekt w nieopłacalną stratę czasu.

Firmao w prosty sposób umożliwia Ci konfigurowanie i dodawanie usług i w szybki sposób odzwierciedla zmiany w zakresie prac i budżecie. A dzięki raportowaniu, jednym kliknięciem możesz łatwo wycenić dodatkowe zapotrzebowanie klienta.

Zadbaj już dziś o swoją firmę z Firmao CRM.

Nie zapomnij o udostępnieniu artykułu!
FacebookTwitterMessengerLinkedIn

Related articles

Wypróbuj bezpłatnie Firmao