CRM dla agencji marketingowej

Opublikowano: 30.11.21CRM
CRM dla agencji marketingowej

System CRM Firmao pomoże Twojej agencji marketingowej ułożyć wszystko to, co jest związane z pozyskiwaniem klientów, dzięki czemu Ty możesz się skupić na budowaniu wymarzonych, wartościowych i długotrwałych relacji biznesowych.

CRM dla agencji marketingowej – zalety wdrożenia

CRM to efektywne pozyskiwanie klientów

Wszyscy wiemy, że pozyskanie nowego klienta zarówno w agencji marketingowej, jak i w każdej innej firmie zajmuje mnóstwo czasu i wymaga zaangażowania wielu osób. Firmao CRM pomaga agencjom marketingowym ustrukturyzować sprzedaż. Dzięki temu dokładnie wiesz, na czym się skupić, żeby podnieść ROI.

CRM ograniczający rozczarowania

Przełożenie wymagań klienta na brief i stworzenie z tego propozycji z efektem WOW to ciężka i żmudna praca.

Najgorsze jest to, że często ten wysiłek ląduje w koszu, bo klienci uwielbiają pomysły, ale nie zawsze są gotowi, żeby je realizować.

CRM Firmao pomaga identyfikować tych, którzy są gotowi na współpracę i tym samym zaoszczędza Twój czas. Dzięki temu Twoja agencja marketingowa zacznie się rozwijać tak, jak o tym marzysz.

Skup się na właściwych rzeczach w swojej agencji marketingowej

W agencjach marketingowych dotarcie do potencjalnego klienta czasami wymaga podjęcia aż od 7 do 12 prób kontaktu.

Zdecydowana większość poddaje się znacznie wcześniej, lub co gorsze – przez przepełnioną skrzynkę, gubi wiadomość od zainteresowanego klienta.

W CRM Firmao zautomatyzujesz follow up’y i powiadomienia. Dzięki temu już nigdy nie przegapisz żadnej okazji.

CRM, który pozwala trzymania się ustalonych budżetów

Zwiększenie zakresu pracy bez aktualizacji budżetu i harmonogramu szybko zamienia lukratywny projekt w nieopłacalną stratę czasu.

CRM Firmao w prosty sposób umożliwia Ci konfigurowanie i dodawanie usług i w szybki sposób odzwierciedla zmiany w zakresie prac i budżecie. Dzięki raportowaniu, jednym kliknięciem możesz łatwo wycenić dodatkowe zapotrzebowanie klienta.

Zadbaj już dziś o swoją agencję marketingową z Firmao CRM.

Author Avatar Damian Janicki

Customer Success Manager. Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze klienta. Firmao nie ma przed nim tajemnic. Dzięki ciągłej pracy z klientami, doskonale wie przed jakimi problemami stają firmy bez odpowiedniego oprogramowania.

Nie zapomnij o udostępnieniu artykułu!
FacebookTwitterMessengerLinkedIn

Related articles

Wypróbuj bezpłatnie Firmao