CRM dla małej firmy

Opublikowano: 24.11.21CRM

Szukasz rozwiązania dla swojej małej firmy, w którym zespół sprzedaży nie przekracza 10 osób? Dowiedz się, jak Firmao może Ci pomóc!

Firmao to gotowy system do zarządzania sprzedażą i obsługą klienta idealny dla małych firm.

Najlepsze praktyki i narzędzia, które od lat pomagają firmom małym, średnim, czy dużym, niezależnie od ich branży skutecznie zarządzać relacjami z klientami zostały zawarte w systemie Customer Relationship Management Firmao.

Wykorzystaj zestaw gotowych rozwiązań i sprawdź, jak pomogą Twojej organizacji. Twoja mała firma może być prowadzona jeszcze lepiej niż dotychczas, dzięki zaawansowaniu naszego systemu CRM na wielu obszarach działalności przedsiębiorstwa. Naszego systemu Firmao możesz używać na wiele sposobów – oto kluczowe obszary.

Wszystkie elementy systemu CRM dostępne od ręki dla Twojej małej firmy!

  • Komunikacja w zespole i z klientem
  • Czytelne statystyki
  • Zarządzanie procesem sprzedaży
  • Prognozowanie sprzedaży
  • Segmentacja klientów
  • Karta celów i wyników
  • Zarządzanie wiedzą
  • Integracje

CRM, który rośnie razem z Twoją firmą!

Nie potrzebujesz wielkich inwestycji, żeby zacząć wykorzystywać CRM w Twojej organizacji. Prosty model rozliczeń uzależniony jest wyłącznie od liczby użytkowników, którzy korzystają z systemu, a nowe funkcje CRM, które wprowadzamy w Firmao, dostępne są dla wszystkich klientów.

Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa nie będziesz potrzebował innego narzędzia. Cyklicznie w Firmao CRM pojawiają się bardziej zaawansowane funkcjonalności, wspierające firmy w zarządzaniu sprzedażą. Dlatego nasz system CRM może towarzyszyć Ci zarówno w początkach Twojej małej firmy, ułatwiając zarządzanie, jak i przy jej rozwijaniu, tak aby zaspokoić potrzeby organizacyjne jednocześnie zwiększając efektywność sprzedaży.

Elastyczność naszego systemu CRM dla małych firm, umożliwia dopasowanie go do indywidualnych wymagań na danym etapie rozwoju przedsiębiorstwa. W naszym programie CRM używasz tego, czego akurat w danym momencie potrzebujesz.

Firmao to więcej niż prosty CRM.

Z troski o dostęp do nowoczesnych narzędzi oraz wiedzy o tym, jak je wykorzystać w praktyce zadbaliśmy o dostęp do darmowych prezentacji on-line oraz wsparcia przy wdrażaniu systemu. Dzięki temu nasz system CRM jest prosty. Jest to szczególnie ważne z punktu widzenia małych przedsiębiorstw, gdzie czas poświęcany na zarządzanie jest na wagę złota. Nasz prosty CRM dla małej firmy jest niezwykle łatwy we wdrożeniu i intuicyjny, co sprawia, że organizacja przedsiębiorstwa z jego pomocą jest nie tylko skuteczna, ale i przyjemna.

Firmao to Twój osobisty asystent, który pomoże Ci zwiększyć sprzedaż.

Zadbaj już dziś o swoją firmę z Firmao CRM.

Zobacz również korzyści z naszego systemu CRM dla średniej firmy i CRM dla dużej firmy.

Author Avatar Damian Janicki

Customer Success Manager. Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze klienta. Firmao nie ma przed nim tajemnic. Dzięki ciągłej pracy z klientami, doskonale wie przed jakimi problemami stają firmy bez odpowiedniego oprogramowania.

Nie zapomnij o udostępnieniu artykułu!
FacebookTwitterMessengerLinkedIn

Related articles

Wypróbuj bezpłatnie Firmao