Projekty - System CRM i oprogramowanie ERP Firmao

Projekty

Projekty w systemie Firmao pozwalają nam na grupowanie zadań, które przypisane będą do danego projektu. Dzięki temu uzyskamy efektywniejsze wyniki pracy i będziemy w stanie lepiej kontrolować postępy prac.

Wskazówka: W systemie Firmao mamy możliwość definiowania własnych pól dodatkowych do modułu “Projekty”. Możemy np. dodać pole wyboru “Pilne”, co pozwoli wyfiltrować pilne projekty.


Jak włączyć moduł “Projekty“?

Moduł “Projekty“ jest domyślnie wyłączony w systemie Firmao. Aby go włączyć, klikamy w awatar w prawym górnym rogu ekranu i z listy rozwijanej wybieramy “Ustawienia firmy“.

Następnie pod modułem “Organizacja pracy“ zaznaczamy pole wyboru “Projekt“”:


Jak dodać nowy projekt?

Aby stworzyć nowy projekt, z menu górnego wybieramy zakładkę “Projekty”. Jeśli jest ona niewidoczna, klikamy w ikonę trzech kropek w prawym rogu menu, aby rozwinąć listę zakładek.

Następnie klikamy zielony przycisk “Dodaj“ w prawym górnym rogu modułu.

Otworzy się okno tworzenia projektu, w którym uzupełniamy informacje takie jak:

 • Nazwa projektu,
 • Opis projektu,
 • Data rozpoczęcia/zakończenia projektu,
 • Firma,
 • Osoba kontaktowa,
 • Przypisani menadżerowie,
 • Przypisani pracownicy.

W celu zapisania wprowadzonych informacji klikamy zielony przycisk “Utwórz“ w prawym dolnym rogu okna tworzenia.


Uprawnienia do zadań w projekcie – menadżerowie i pracownicy projektu

Ważne!  W celu określenia uprawnień dostępu do zadań w projekcie musimy przypisać pracownikom rolę menedżera w oknie tworzenia nowego projektu.

W oknie tworzenia nowego projektu mamy dwa pola – menadżerowie oraz pracownicy – do których możemy przypisywać użytkowników z naszego systemu.

 • Menedżerowie – mają pełen dostęp do projektu oraz wszystkich zadań w nim zawartych. Mogą przypisywać innych pracowników do projektu. Każdy manager dostaje powiadomienia do zmian we wszystkich zadaniach projektu.

  Wskazówka: Jeżeli istnieje potrzeba aby managerowie nie otrzymywali powiadomień prosimy o kontakt na adres kontakt@firmao.pl.

 • Pracownicy – zwykły pracownik ma dostęp do projektu, może go komentować, ale nie może go edytować. Pracownik ma dostęp do wszystkich zadań w projekcie i może je dodawać oraz edytować.


O tym piszemy w artykule:

Wypróbuj bezpłatnie demo Firmao


Mam kod polecający
Zakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.


Umów się na prezentacjępreview