Wypróbuj bezpłatnie demo Firmao


Zakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.


Poczta się nie pobiera, co robić?

Proszę o sprawdzenie czy dane konfiguracyjne są poprawne.
Należy przejść do modułu "Wiadomości email" -> "Konta", a następnie wybrać konto i sprawdzić czy wszystko jest poprawnie skonfigurowane.
Jeżeli tak, a poczta nadal nie działa, prosimy o kontakt z działem wsparcia technicznego: fhccbeg@sveznb.cy.

Chcielibyśmy wysyłać SMS z Firmao do naszych klientów, jest taka możliwość?

Firmao umożliwia integrację z usługą SMS, która umożliwia wysyłanie wiadomości SMS z poziomu systemu Firmao. Należy wybrać dostawcę usługi spośród dostępnych SMSAPI oraz SerwerSMS i skonfigurować konto z wcześniej wybranym dostawcą usługi SMS.
Integracji możemy dokonać poprzez Ustawienia firmy do których dostęp ma tylko Administrator całego systemu.

Czy Wasz system obsługuje księgowość?

Tak, obsługujemy moduł księgowości, natomiast nie obsługujemy pełnej księgowości, mamy możliwość eksportowania faktur do programów obsługujących pełną księgowość.

W jaki sposób zintegrować Shopera z Firmao?

Aby posiadać integrację Firmao z aplikacją Shoper, należy posiadać co najmniej jedną licencję Enterprise oraz API, jeżeli je posiadamy należy w ustawieniach firmy - integracje - shoper, uzupełnić swoje dane konta shoper.
Integracja z Shoperem występuje w obszarze: kontrahenci i zamówienia (co 15/30min). Jeżeli produkt dodany jest do bazy Firmao z nazwą produktu i kodem takim samym jak w Shoperze, to przy pobieraniu zamówień produkty powiązują się z produktami Firmao.

W jaki sposób zintegrować Prestashop z Firmao?

Aby posiadać integrację Firmao z aplikacją Prestashop, należy posiadać co najmniej jedną licencję Enterprise oraz API, jeżeli je posiadamy należy w ustawieniach firmy - integracje - Prestashop, uzupełnić swoje dane konta Prestashop.
Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM
preview