Ewidencja środków trwałych – jak zrobić to dobrze?

Program do inwentaryzacji, serwisu i obsługi reklamacji sprzętu

\/
Co wyróżnia oprogramowanie do inwentaryzacji Firmao

Firmao to oprogramowanie do inwentaryzacji stworzone w Polsce. Nasze wsparcie techniczne otrzymuje co roku najwyższe oceny w rankingach. Modułowa budowa Firmao pozwala na łatwiejsze dostosowanie do specyficznych potrzeb, niż ma to miejsce w przypadku programów konkurencyjnych (Porównanie CRM Bitrix24, Hubspot, Pipedrive, Salesforce, Zoho).

Jakie korzyści przynosi Firmao oprogramowanie do serwisu sprzętu

Dzięki wdrożeniu programu do serwisu sprzętu Firmao stworzysz bazę danych klientów pozwalającą skrócić czas obsługi klienta, zwiększyć poziom zadowolenia klienta, jak i sprawniej komunikować się z klientem. Firmao pomaga zarządzać pracą działu wsparcia technicznego klientów na każdym etapie jego pracy pozwalając na kompleksową obsługę klientów.

Dla kogo jest oprogramowanie do obsługi reklamacji Firmao

Program do obsługi reklamacji Firmao przeznaczony jest dla małych i średnich firm produkcyjnych, usługowych i sprzedażowych. Jest wdrażany w firmach, w których wymagany jest sprawny kontakt klientem realizowany wieloma kanałami (e-mail, telefon, chat, sms). Oprogramowanie do obsługi reklamacji Firmao to najlepszy system dla firm planujących dynamiczny rozwój.

  • Obsługa serwisu
  • Obsługa reklamacji
  • Ewidencja sprzętu
  • Obsługa inwentaryzacji
  • Obsługa sprzedaży sprzętu

Referencje

W imieniu spółki Eco Instal chciałbym polecić współpracę z firmą Firmao. Moduły które u nas są wykorzystywane to: moduł do kontaktów z klientem i moduł magazynowy. Korzystamy z pomocy technicznej, którą zapewnia nam dostawca oprogramowania. System jest godny polecenia. Korzystamy z tego produktu od 2016 roku i zamierzamy tę współpracę kontynuować ponieważ system zawiera wiele funkcji, które pozwalają zdecydowanie usprawnić obsługę naszej spółki.
Jacek Gunther-Śląski
Jacek Gunther-Śląski
Prezes zarządu ECO Instal
Zakładając swoją firmę cztery lata temu, uważnie przejrzałem rynek pod kątem programów CRM online. Mój wybór padł na Firmao, gdyż ich interfejs był według mnie najbardziej intuicyjny, a możliwość indywidualnej modyfikacji programu pozwalała dopasować jego funkcjonalności do naszych potrzeb. Po 4-ech latach eksploatacji Firmao jestem przekonany, że to oprogramowanie będzie stanowiło istotną część dalszego rozwoju naszej firmy.
Mateusz Pietrzak
Mateusz Pietrzak
Prezes zarządu MP&M
Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z Firmao Polska Sp. z o.o. Jako kreatywna agencja marketingowa wiemy, że szybkość i dynamika we współpracy z klientem jest kluczowa. Działania SEO i SEM wiążą się ze stałymi zmianami i podejmowaniem szybkich decyzji, dlatego tak istotne jest dopasowanie oprogramowania do potrzeb Scorise.
Michał Toczyski
Michał Toczyski
Prezes zarządu Scorise

Wyróżnienia Firmao

Saasworthy rating
SourceForge Users love us

Firmao w liczbach

110 000+
firm na świecie
240+ mln
e-maili
24+ mln
faktur i ofert
14+ mln
zadań
4.75/5
63 ocen na
Google.com

Wypróbuj bezpłatnie demo Firmao

Wypróbuj bezpłatnie demo Firmao


Mam kod polecający
Zakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.


Umów się na prezentacjępreview