Współpracuj z Firmao

Uczciwe warunki
Wysoka prowizja

Dodaj Firmao do swojego portfolio produktów! Odsprzedawaj, dostosowuj, wdrażaj i otrzymuj zysk do:

50% od każdej sprzedaży

100% od każdej usługi dodanej

Ponad 18 000 partnerów
na całym świecie osiąga zyski z pomocą produktów Firmao

Odpowiedni dla twórców stron internetowych i konsultantów biznesowych.

A także dla integratorów CRM, trenerów biznesowych, specjalistów od cyfryzacji i innych specjalistów biznesowych IT.

Jakie są Twoje korzyści z bycia Partnerem Firmao?

Proste i przejrzyste warunki programu partnerskiego, brak opłat wstępnych i ukrytych kosztów oraz szybko rozwijający się produkt SaaS.

Wysoka prowizja

Otrzymujesz do 50% prowizji od każdej sprzedaży. I 100% od wszelkich dodatkowych usług, które świadczysz klientom Firmao.

Bonus na Kick Start!

Tak! Otrzymujesz 1000$ kredytu do wydania na swoje pierwsze produkty Firmao i pokrycie początkowych kosztów startu.

Darmowe leady!

Wyślemy Ci potencjalnych lub istniejących klientów, którzy potrzebują skonfigurować, dostosować lub po prostu kupić Firmao. Możesz otrzymywać leady z wielu lokalizacji oprócz swojego początkowego kraju rejestracji.

Darmowe kopie Firmao dla Ciebie

Otrzymujesz subskrypcję Premium NFR Firmao zaraz po rejestracji całkowicie za darmo! Przedstaw Firmao dla swojego zespołu i odkryj nieskończone możliwości naszego produktu.

Wsparcie marketingowe

Niezależnie od tego, czy Twoja strategia marketingowa obejmuje tylko reklamy online, czy też organizujesz również wydarzenia offline, mamy dla Ciebie odpowiednie zasoby marketingowe: prezentacje, wykresy porównawcze, white-papers, certyfikaty, logo, plakietki itp. Wykwalifikowani Partnerzy mogą również korzystać z naszych oficjalnych blogów, kanałów social medial, a nawet usług newslettera dla szerszego zasięgu.

Produkt, w którym na pewno się zakochasz!

Ponad 10 000 000 organizacji wybrało Firmao

Firmao system

Zestaw 5 kluczowych narzędzi biznesowych

Nowoczesne rozwiązanie dla nowoczesnej firmy. Pełny zestaw narzędzi do współpracy, zarządzania sprzedażą, promocji, zaangażowania i wzrostu. Wszystko w jednym produkcie. Dowiedz się więcej o Firmao.

Darmowe dla naszych Partnerów

Otrzymujesz najwyższy abonament Firmao za darmo! Odkryj, co Firmao może zrobić dla Twojej własnej firmy i przenieś swoją produktywność na zupełnie nowy poziom.

Wysoce uzależniający

Przydziel nowe zadanie współpracownikowi, wykonaj telefon do klienta, przygotuj newsletter - wszystko to wewnątrz Twojej Firmao. Wygodna praca każdego dnia w jednym miejscu jest wysoce uzależniająca.

W dużym zapotrzebowaniu

Na całym świecie zapisało się ponad 10 000 000+ Firmao, a dopiero zaczynamy. Produkt doskonale spełnia zapotrzebowanie w organizacji cyfrowej przestrzeni roboczej dużych, średnich i małych firm.

Bycie partnerem Firmao to wspaniałe doświadczenie.

Nie tylko partner, ale i przyjaciel.

Firmao Partner Network to globalna społeczność przedsiębiorców o otwartych umysłach, profesjonalistów IT, analityków biznesowych i programistów zjednoczonych ideą stworzenia najlepszego uniwersalnego oprogramowania dla firm na całym świecie. Jako sprzedawca staramy się pomóc naszym partnerom w rozwoju i osiągnięciu najwyższych poziomów przejrzystości i produktywności.

Networking

Partnerstwo - to nie tylko sprzedaż. Każdy Partner jest naszym drogim przyjacielem, który zawsze jest mile widziany, aby aktywnie uczestniczyć w rozwoju mapy drogowej produktu Firmao, webinariach, czy wydarzeniach offline, takich jak targi i warsztaty. Nierzadko zdarza się, że Partnerzy z tej samej lub różnych lokalizacji łączą się w zespoły i z powodzeniem wspólnie realizują projekty Firmao.

Wyjątkowe warunki

Zaufanie i przejrzystość są kluczowe dla budowania silnego i obustronnie korzystnego partnerstwa. Program Partnerski Firmao jest prosty i zrozumiały. Nie ma opłat wstępnych, nie ma ukrytych kosztów. Korzyści i wymagania dla każdego statusu partnera są sprawiedliwe i niezmienne.

Pomoc w promocji

Opracowujemy i utrzymujemy zasoby marketingowe dla naszych Partnerów, aby ułatwić im działania promocyjne - zarówno online, jak i offline. Prezentacje produktów, wykresy porównawcze, białe księgi, certyfikaty, logo, plakietki - mamy to pokryte!

Szkolenia i wsparcie

Jako Partner Firmao otrzymujesz darmową kopię produktu, aby przetestować wszystkie funkcje i moduły. Będziesz miał również dostęp do dokumentacji produktu i API. Organizujemy bezpłatne webinaria dla naszych Klientów i Partnerów oraz informujemy Cię o wszystkich aktualizacjach produktu czy akcjach rabatowych przez cały rok.

Historie sukcesu partnerów

Przeczytaj referencje naszych partnerów o tym, jak Firmao pomogła im przekształcić ich biznes i odnieść sukces. Bycie Partnerem Firmao jest niesamowite.

Referencje

W imieniu spółki Eco Instal chciałbym polecić współpracę z firmą Firmao. Moduły które u nas są wykorzystywane to: moduł do kontaktów z klientem i moduł magazynowy. Korzystamy z pomocy technicznej, którą zapewnia nam dostawca oprogramowania. System jest godny polecenia. Korzystamy z tego produktu od 2016 roku i zamierzamy tę współpracę kontynuować ponieważ system zawiera wiele funkcji, które pozwalają zdecydowanie usprawnić obsługę naszej spółki.
Jacek Gunther-Śląski
Jacek Gunther-Śląski
Prezes zarządu ECO Instal
Zakładając swoją firmę cztery lata temu, uważnie przejrzałem rynek pod kątem programów CRM online. Mój wybór padł na Firmao, gdyż ich interfejs był według mnie najbardziej intuicyjny, a możliwość indywidualnej modyfikacji programu pozwalała dopasować jego funkcjonalności do naszych potrzeb. Po 4-ech latach eksploatacji Firmao jestem przekonany, że to oprogramowanie będzie stanowiło istotną część dalszego rozwoju naszej firmy.
Mateusz Pietrzak
Mateusz Pietrzak
Prezes zarządu MP&M
Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z Firmao Polska Sp. z o.o. Jako kreatywna agencja marketingowa wiemy, że szybkość i dynamika we współpracy z klientem jest kluczowa. Działania SEO i SEM wiążą się ze stałymi zmianami i podejmowaniem szybkich decyzji, dlatego tak istotne jest dopasowanie oprogramowania do potrzeb Scorise.
Michał Toczyski
Michał Toczyski
Prezes zarządu Scorise

Zarejestruj się, aby zacząć zarabiać!

W mgnieniu oka skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania.

1. Ukończ szkolenie

Uzyskaj darmową subskrypcję premium, ukończ darmowy kurs dla nowych partnerów i odblokuj swój 1000$ bonus kickstartowy. Przestudiuj nasze kursy dla zespołów sprzedaży lub deweloperów, aby rozwinąć swoją wiedzę o Firamo.

2. Zacznij promować Firmao

Uzyskaj darmową subskrypcję premium, ukończ darmowy kurs dla nowych partnerów i odblokuj swój 1000$ bonus kickstart. Przestudiuj nasze kursy dla zespołów sprzedaży lub programistów, aby rozwinąć swoją wiedzę o Firmao.

3. Zarobić

Odsprzedawaj subskrypcje lub klucze licencyjne, świadcz dodatkowe usługi swoim klientom Firmao! Osiągnij cel sprzedaży, aby przejść do wyższego statusu partnera, aby zarabiać więcej i odblokować jeszcze więcej korzyści.

Dołącz do sieci partnerskiej!

18 000+ partnerów na całym świecie już zarabia, odsprzedając Firmao lub świadcząc usługi o wartości dodanej

Firmao

Firmao jest producentem oprogramowania. Tworzymy wyjątkowe produkty, które zdobyły zaufanie i lojalność na wielu rynkach!

Rośnie zapotrzebowanie na rozwiązania Firmao. Należy zadbać o wszystkich obecnych i przyszłych klientów Firmao.

Dostarczamy wnioski o realizację projektów Firmao bezpośrednio do naszych Partnerów, którzy mogą zaoferować spersonalizowane podejście i czerpać zyski z usług świadczonych użytkownikowi końcowemu.

Nadal masz pytania?
tutaj jest szybkie FAQ

Jaka jest opłata członkowska w Programie Partnerskim Firmao?
Brak opłat członkowskich i konfiguracyjnych.
Jakieś cele sprzedażowe, o których należy pamiętać?
Istnieją trzy poziomy partnerów: Bronze, Silver i Gold. Każdy poziom partnerski ma swoje korzyści i wymagania. Nie ma minimalnych celów sprzedażowych dla poziomu partnera Bronze (jednak cele sprzedażowe są ustalone dla partnerów Silver i Gold).
Nie jestem pewien, czy Firmao jest właściwym rozwiązaniem dla moich klientów. Dlaczego w ogóle Firmao?
Firmao oferuje szeroką gamę narzędzi biznesowych, które mogą pomóc Twoim klientom w prowadzeniu biznesu na zupełnie innym poziomie. Jeden produkt może rozwiązać wiele problemów, z którymi Twoi klienci borykają się na co dzień. Przystępne ceny i natychmiastowy zysk z każdej sprzedaży to wygrana dla Ciebie i Twoich klientów.
Jak uzyskać prowizję partnerską?
Program Partnerski Firmao jest prostym programem resellerskim. Partnerzy Firmao mogą kupować klucze licencyjne i komercyjne subskrypcje z rabatem (20%, 40% lub 50% w zależności od statusu Partnera Firmao) i odsprzedawać je użytkownikom końcowym za pełną cenę (efektywnie, Twój rabat Partnera Firmao jest Twoim zyskiem).
Nie mam sprzedaży wewnętrznej, ale mamy doskonałe umiejętności techniczne. Czy mogę dołączyć do Programu Partnerskiego?
Firmao jest dostarczane z ponad 35 różnymi narzędziami, a to daje Ci ogromną możliwość zaspokajania potrzeb całej firmy, a nie konkretnego działu lub grupy pracowników. Jeśli specjalizujesz się w CRM, Firmao daje Ci ogromną szansę na rozszerzenie swoich usług na intranet i współpracę. Jeśli Twoją specjalnością jest intranet i komunikacja wewnętrzna, możesz rozszerzyć swoje usługi o CRM i zarządzanie projektami. Firmao On-Premise jest konfigurowalna, co oznacza, że możesz zarabiać na dostarczaniu usług dodanych.

Prześlij swoje zgłoszenie

! Upewnij się, że używasz służbowego adresu e-mail, aby reprezentować Cię jako pracownika firmy (@gmail.com, @aol.com lub inne nie firmowe e-maile nie są akceptowane). Unikaj używania e-maili opartych na rolach i ogólnych (admin@, info@, itp.)

Wypróbuj bezpłatnie demo Firmao


Mam kod polecający
Zakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.


Umów się na prezentacjępreview