FAQ - System Firmao CRM

Czy mogę za darmo wypróbować Firmao?

Tak. Udostępniamy darmową 14-dniową wersję oprogramowania. Każde nowo utworzone konto w systemie Firmao otrzymuje 14-dniową darmową licencję. By dalej korzystać z systemu, po zakończeniu okresu próbnego, należy wykupić wybraną licencję płatną.

Ile kosztuje korzystanie z programu?

Aktualnie mamy cztery rodzaje licencji do wyboru (STANDARD, PROFESSIONAL, ENTERPRISE, SUPREME) w różnych wariantach abonamentów - więcej informacji znajdą Państwo w naszym Cenniku.

W jaki sposób mogę dodać nowego użytkownika?

Przechodząc do zakładki “Użytkownicy”, dostępnej w lewym panelu menu, następnie klikając na ikonę “ + Dodaj użytkownika”, wpisując jego adres e-mail i wybierając rodzaj licencji. Zapraszamy do zapoznania się z filmem, dostępnym w serwisie YouTube, który prezentuje jak dodać użytkownika do systemu Firmao.

Jakie środki bezpieczeństwa podjęli Państwo w celu zabezpieczenia danych swoich klientów?

Dane w systemie Firmao przechowywane są w najnowocześniejszej serwerowni świata firmy Amazon Web Services (AWS). Data Center AWS posiadają, jako jedni z nielicznych na świecie, certyfikat bezpieczeństwa danych ISO 27001. Serwery AWS są zawsze wyposażone w zdublowane dyski twarde i zasilacze. Każdej nocy wykonywana jest automatyczna kopia wszystkich danych na dodatkowych serwerach. Przesył danych zawsze jest szyfrowany, dzięki czemu Państwa dane przesyłane przez sieć są całkowicie bezpieczne. Hasła dostępu są zawsze kodowane bezpiecznym szyfrem jednostronnym, dzięki czemu nikt, włącznie z administratorami systemu, nie jest w stanie ich odczytać.

Czy jest możliwość przeprowadzenia jakichś modyfikacji pod nasze konkretne potrzeby?

Tak. Należy opisać proponowaną modyfikację i przesłać e-mail pod adres fhccbeg@sveznb.cy a nasz zespół przeanalizuje propozycję i prześle odpowiedź czy dana modyfikacja jest możliwa do wprowadzenia i kiedy ewentualnie zostanie wprowadzona. Informujemy również, iż często proponowana modyfikacja może być zrealizowana przez dodatkowe pola do obiektów, konfiguruje się je w panelu ustawienia firmy.

Czy mogę na jednym loginie posiadać konta dla większej ilości firm?

Oczywiście istnieje taka możliwość. Należy zalogować się do systemu, korzystając z linka https://system.firmao.pl/#companyList. Po zalogowaniu ujrzymy listę wszystkich organizacji przypisanych do naszego konta wraz z możliwością utworzenia nowej.
Aby zalogować się do konkretnej organizacji, można również korzystać z adresu https://system.firmao.pl/identyfikator, gdzie identyfikator to identyfikator organizacji, do której chcemy się zalogować.

Ile firm mogę mieć w bazie?

Aktualnie nie ma limitu firm w bazie, ograniczenia są tylko na dysku sieciowym, którego pojemność można odpłatnie powiększyć.

Jakie dostępne są wersje językowe systemu?

Od licencji Enterprise dostępnych jest 13 wersji językowych: Polski, Angielski, Niemiecki, Ukraiński, Rosyjski, Hiszpański, Francuski, Portugalski, Szwedzki, Turecki, Chorwacki, Arabski i Japoński.

Wypróbuj bezpłatnie demo Firmao


Mam kod polecający
Zakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.


Umów się na prezentacjępreview