Wypróbuj bezpłatnie Firmao


Mam kod polecający
Zakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.


Oprogramowanie
Livechat i Chat

\/

Warto zwrócić uwagę na coraz większą popularność tzw. Livechatów, które dzięki swojej prostocie pozwalają szybko i sprawnie komunikować się z klientami, którzy odwiedzają nasze strony internetowe. Dowiedziono, że obecność livechatu do szybkiego kontaktu zwiększa ilość samodzielnych kontaktów ze strony potencjalnych klientów o ponad 19%.

Szybko

Dzięki funkcji CallBack zapewniamy klientom możliwość otrzymania szybkiego, bezpośredniego kontaktu z nami. Wystarczy, że dodamy na naszej stronie internetowej funkcję CallBack, a klienci sami będą zostawiać nam dane do kontaktu, które sprawnie zobaczymy w programie Firmao CRM. Contact center jest fundamentem sprawnie działającej firmy, a każde połączenie przekłada się na zadowolenie klienta i realny zysk firmy.

Łatwo

W prosty sposób zainstalujesz live chat na swojej stronie internetowej, wystarczy wkleić krótki kawałek kodu. Po zapisaniu zmian czat będzie gotowy do użycia. Dzięki funkcji Live chat utrzymujemy stałą relację z naszym klientem za pomocą krótkich rozmów prowadzonych na żywo.

Wygodnie

Każdy wie jak ważna jest komunikacja w firmie, nie trzeba nikogo przekonywać. Firmao CRM wprowadza nową funkcję komunikatora wewnętrznego. Dzięki takiej możliwości, możemy prowadzić rozmowy wewnątrz firmowe zarówno z pracownikami jak i konwersacje grupowe.

Kompleksowo

Łatwy dostęp do historii rozmów oraz możliwość komunikacji bez potrzeby odrywania się od stanowiska jest rozwiązaniem, na które stawia nasza firma Firmao CRM.


Integracje

Co o nas piszą

Firmao w liczbach

11lat
na rynku
100mln
emaili
6mln
zadań
70tys
użykowników
rating
4.7/5
57 ocen na Opineo.pl

Wypróbuj bezpłatnie Firmao

Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM
preview