Oprogramowanie
Livechat i Chat

(od 38 zł/miesiąc/użytkownik)
Testuj przez 14 dni za darmo

CALLBACK, LIVECHAT I CHAT


Warto zwrócić uwagę na coraz większą popularność tzw. Livechatów, które dzięki swojej prostocie pozwalają szybko i sprawnie komunikować się z klientami, którzy odwiedzają nasze strony internetowe. Dowiedziono, że obecność livechatu do szybkiego kontaktu zwiększa ilość samodzielnych kontaktów ze strony potencjalnych klientów o ponad 19%.


voip
Szybko

Dzięki funkcji CallBack zapewniamy klientom możliwość otrzymania szybkiego, bezpośredniego kontaktu z nami. Wystarczy, że dodamy na naszej stronie internetowej funkcję CallBack, a klienci sami będą zostawiać nam dane do kontaktu, które sprawnie zobaczymy w programie Firmao CRM. Contact center jest fundamentem sprawnie działającej firmy, a każde połączenie przekłada się na zadowolenie klienta i realny zysk firmy


voip
Łatwo

W prosty sposób zainstalujesz livechat na swojej stronie internetowej, wystarczy wkleić krótki kawałek kodu. Po zapisaniu zmian czat będzie gotowy do użycia. Dzięki funkcji Livechat utrzymujemy stałą relację z naszym klientem za pomocą krótkich rozmów prowadzonych na żywo.


voip
Wygodnie

Każdy wie jak ważna jest komunikacja w firmie, nie trzeba nikogo przekonywać. Firmao CRM wprowadza nową funkcję komunikatora wewnętrznego. Dzięki takiej możliwości, możemy prowadzić rozmowy wewnątrz firmowe zarówno z pracownikami jak i konwersacje grupowe.


voip
Kompleksowo

Łatwy dostęp do historii rozmów oraz możliwość komunikacji bez potrzeby odrywania się od stanowiska jest rozwiązaniem, na które stawia nasza firma Firmao CRM.Firmao w liczbach

8 lat
na rynku
100mln.
emaili
5mln.
zadań
30tys.
użytkowników
9.9/10
ocena Opineo.pl

Wypróbuj bezpłatnie FirmaoZakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.
Oprogramowanie Firmao może zostać zainstalowane również na serwerach w Państwa firmie.
Oprogramowanie Firmao może być dostosowywane do indywidualnych potrzeb firm.


Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM