Oprogramowanie Livechat i Chat

Livechat i Callback na stronie firmy

\/

Firmao to najpopularniejszy polski system CRM online zintegrowany z Livechat, Czat i Callback

Co wyróżnia CRM i Livechat Firmao

Firmao to oprogramowanie do inwentaryzacji stworzone w Polsce. Nasze wsparcie techniczne otrzymuje co roku najwyższe oceny w rankingach. Firmao jest systemem CRM ściśle zintegrowanym z widżetami Livechat, czat, Callback służącymi zarówno do sprawnej komunikacji że stałymi klientami firmy, jak i do skutecznego pozyskiwania nowych klientów.

Jakie korzyści przynosi wdrożenie Livechat, Czat, Callback Firmao

Dzięki wdrożeniu systemu CRM zintegrowanego z Czat, Livechat, Callback komunikacja ze stałymi klientami firmy staje się szybsza i prostsza. Widżety Livechat i Callback pozwalają na łatwe zwiększenie ilości potencjalnych klientów bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów na marketing. Wdrożenie profesjonalnego, zintegrowanego z CRM Czatu znacząco ulepsza przepływ informacji wewnątrz firmy.

Dla kogo jest przeznaczony CRM Firmao z Livechat, Czat, Callback

CRM Firmao przeznaczony jest dla małych i średnich firm, w których potrzebny jest jeden spójny system IT służący zarówno do bieżącego zarządzania firmą jak i do komunikacji ze stałymi klientami firmy. Widżety Livechat i Callback są szczególnie potrzebne dla firm chcących zwiększyć ilość leadów sprzedażowych i skuteczność pracy działu marketingu oraz stopień konwersji w lejku sprzedażowym.

  • Widżet Livechat
  • Widżet Callback
  • Czat firmowy zintegrowany z CRM
  • Wielokanałowe contact center
  • Integracja CRM z VOIP
  • Integracja CRM z sieciami społecznościowymi

Referencje

W imieniu spółki Eco Instal chciałbym polecić współpracę z firmą Firmao. Moduły które u nas są wykorzystywane to: moduł do kontaktów z klientem i moduł magazynowy. Korzystamy z pomocy technicznej, którą zapewnia nam dostawca oprogramowania. System jest godny polecenia. Korzystamy z tego produktu od 2016 roku i zamierzamy tę współpracę kontynuować ponieważ system zawiera wiele funkcji, które pozwalają zdecydowanie usprawnić obsługę naszej spółki.
Jacek Gunther-Śląski
Jacek Gunther-Śląski
Prezes zarządu ECO Instal
Zakładając swoją firmę cztery lata temu, uważnie przejrzałem rynek pod kątem programów CRM online. Mój wybór padł na Firmao, gdyż ich interfejs był według mnie najbardziej intuicyjny, a możliwość indywidualnej modyfikacji programu pozwalała dopasować jego funkcjonalności do naszych potrzeb. Po 4-ech latach eksploatacji Firmao jestem przekonany, że to oprogramowanie będzie stanowiło istotną część dalszego rozwoju naszej firmy.
Mateusz Pietrzak
Mateusz Pietrzak
Prezes zarządu MP&M
Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z Firmao Polska Sp. z o.o. Jako kreatywna agencja marketingowa wiemy, że szybkość i dynamika we współpracy z klientem jest kluczowa. Działania SEO i SEM wiążą się ze stałymi zmianami i podejmowaniem szybkich decyzji, dlatego tak istotne jest dopasowanie oprogramowania do potrzeb Scorise.
Michał Toczyski
Michał Toczyski
Prezes zarządu Scorise

Wyróżnienia Firmao

Saasworthy rating
SourceForge Users love us

Firmao w liczbach

110 000+
firm na świecie
240+ mln
e-maili
24+ mln
faktur i ofert
14+ mln
zadań
4.75/5
63 ocen na
Google.com

Wypróbuj bezpłatnie demo Firmao

Wypróbuj bezpłatnie demo Firmao


Mam kod polecający
Zakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.


Umów się na prezentacjępreview