Program do tworzenia i wysyłania ofert, system ERP

Program do ofertowania

\/

Program do tworzenia i wysyłania ofert

Co wyróżnia oprogramowanie do ofertowania Firmao

Oprogramowanie do ofertowania (program do pisania ofert) Firmao zostało stworzone w Polsce. Dane są całkowicie bezpieczne dzięki przechowywaniu danych w najlepszych na świecie serwerowniach firmy Amazon. Wsparcie techniczne otrzymuje co roku najwyższe oceny w rankingach.

Jakie korzyści przynosi program do tworzenia ofert Firmao

Tworzenie i wysyłka ofert w Firmao - program do ofertowania pozwala uporządkować i przyspieszyć pracę firmy, tak jak napisać ofertę handlową. Dzięki możliwości prawie dowolnej edycji szablonów ofert można tworzyć wzory ofert handlowych i atrakcyjne graficznie dokumenty (oferty program). W Firmao łatwo zarządza się również statusem wysłanych ofert.

Dla kogo jest oprogramowanie do ofertowania Firmao

Program do robienia ofert Firmao jest przeznaczony dla małych i średnich firm produkcyjnych, usługowych, lub handlowych, które chcą usprawnić i zautomatyzować proces ofertowania. Firmao to najlepszy system do ofert dla firm planujących szybki rozwój.

Tworzenie ofert/zamówień w Firmao

Proste ofertowanie

  • Tworzenie atrakcyjnych graficznie ofert
  • Szybkie wystawianie ofert z szablonu
  • Masowa wysyłka ofert e-mailem
  • Tworzenie ofert handlowych
  • Statusy wysyłki i odczytania oferty
  • Gotowy wzór oferty handlowej
  • Określenie szansy akceptacji oferty
  • Obsługa ofert wariantowych


Referencje

W imieniu spółki Eco Instal chciałbym polecić współpracę z firmą Firmao. Moduły które u nas są wykorzystywane to: moduł do kontaktów z klientem i moduł magazynowy. Korzystamy z pomocy technicznej, którą zapewnia nam dostawca oprogramowania. System jest godny polecenia. Korzystamy z tego produktu od 2016 roku i zamierzamy tę współpracę kontynuować ponieważ system zawiera wiele funkcji, które pozwalają zdecydowanie usprawnić obsługę naszej spółki.
Jacek Gunther-Śląski
Jacek Gunther-Śląski
Prezes zarządu ECO Instal
Zakładając swoją firmę cztery lata temu, uważnie przejrzałem rynek pod kątem programów CRM online. Mój wybór padł na Firmao, gdyż ich interfejs był według mnie najbardziej intuicyjny, a możliwość indywidualnej modyfikacji programu pozwalała dopasować jego funkcjonalności do naszych potrzeb. Po 4-ech latach eksploatacji Firmao jestem przekonany, że to oprogramowanie będzie stanowiło istotną część dalszego rozwoju naszej firmy.
Mateusz Pietrzak
Mateusz Pietrzak
Prezes zarządu MP&M
Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z Firmao Polska Sp. z o.o. Jako kreatywna agencja marketingowa wiemy, że szybkość i dynamika we współpracy z klientem jest kluczowa. Działania SEO i SEM wiążą się ze stałymi zmianami i podejmowaniem szybkich decyzji, dlatego tak istotne jest dopasowanie oprogramowania do potrzeb Scorise.
Michał Toczyski
Michał Toczyski
Prezes zarządu Scorise

Wyróżnienia Firmao

Saasworthy rating
SourceForge Users love us

Firmao w liczbach

110 000+
firm na świecie
240+ mln
e-maili
24+ mln
faktur i ofert
14+ mln
zadań
4.75/5
63 ocen na
Google.com

Wypróbuj bezpłatnie demo Firmao

Wypróbuj bezpłatnie demo Firmao


Mam kod polecający
Zakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.


Umów się na prezentacjępreview