Integracja Firmao ze sklepami internetowymi

e-sklep, sklep internetowy,

Zalety płynące z zakupów przez Internet są powszechnie znane. Klientów nie trzeba namawiać do e-zakupów. Tak jest wygodniej, szybciej, często jest większy wybór niż w sklepach stacjonarnych. Jakie korzyści czerpią zatem przedsiębiorcy? Od czego zacząć założenie sklepu internetowego? Poniżej znajdziesz kilka porad dotyczących zakładania sklepu internetowego oraz wyboru oprogramowania.

 

Czytaj dalej Integracja Firmao ze sklepami internetowymi

Wysyłka wiadomości SMS z Firmao

SMS, wysyłka wiadomości, CRM, SMS marketing

Wysyłka wiadomości SMS jest dobrym sposobem na marketing dla firm każdej wielkości. Oprogramowanie Firmao posiada integrację z usługą SMS, która umożliwia wysyłanie wiadomości tekstowej z poziomu systemu. Za pomocą wiadomości SMS masz bezpośredni kontakt ze swoimi klientami. Dzięki tej usłudze możesz również pozyskiwać nowych klientów. Jak to zrobić? Poniżej znajdziesz informacje od czego zacząć i jak wykorzystać tego typu usługi.

 

 

Czytaj dalej Wysyłka wiadomości SMS z Firmao

6 porad dotyczących umowy o poziomie świadczenia usług

Dział sprzedaży i marketinguW wielu firmach często dochodzi do sporu między działem sprzedaży a działem marketingu.  Dział sprzedaży na ogół narzeka, że marketing nie generuje wystarczającej liczby potencjalnych klientów. Natomiast dział marketingu jest zazwyczaj sfrustrowany, że dział sprzedaży nie rozpoczyna pracy nad potencjalnymi klientami w odpowiednim czasie. Kto ma rację?

Czytaj dalej 6 porad dotyczących umowy o poziomie świadczenia usług

Zaangażowany pracownik – nie spóźnij się z docenieniem go

Zaangażowany pracownikKilka tygodni temu omówiliśmy po czym rozpoznać nieprofesjonalnego pracownika. Dzisiaj się skupimy na pracownikach zaangażowanych w swoją pracę i działanie firmy. Zastanawiasz się po czym rozpoznać czy zatrudniasz profesjonalnego pracownika? Po przeczytaniu poniższego artykułu nie powinieneś mieć problemu z identyfikacją takiej osoby. Warto go docenić w odpowiednim czasie, bo niedoceniony pracownik może uciec do innej, bardziej szanującej go firmy. Czytaj dalej Zaangażowany pracownik – nie spóźnij się z docenieniem go