Wypróbuj bezpłatnie demo CRM Firmao


Zakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.


Program CRM do obsługi klientów

\/

Firmao to najpopularniejszy polski system CRM online integrujący marketing i obsługę klienta.

Co wyróżnia oprogramowanie CRM Firmao

Firmao CRM software jest oprogramowaniem CRM online stworzonym w Polsce. Nasze wsparcie techniczne otrzymuje co roku najwyższe oceny w rankingach. Firmao to prosty CRM. Modułowa budowa Firmao pozwala na łatwiejsze dostosowanie do specyficznych potrzeb, niż ma to miejsce w przypadku programów konkurencyjnych (Porównanie CRM Bitrix24, Hubspot, Pipedrive, Salesforce, Zoho).

Jakie korzyści przynosi oprogramowanie CRM + Firmao

Dzięki wdrożeniu software CRM Firmao stworzysz wzory ofert handlowych, bazę danych klientów pozwalającą skrócić czas pozyskania klienta, zwiększyć konwersję na każdym etapie procesu sprzedaży, jak i sprawniej i kompleksowo obsługiwać stałych klientów. Firmao (oprogramowanie do obsługi klienta) pomaga zarządzać pracą działu handlowego zarówno w zakresie lejka sprzedażowego, jak i pełni rolę contact center dla stałych klientów firmy.

Dla kogo jest oprogramowanie CRM po polsku Firmao

Program CRM Firmao przeznaczony jest dla małych i średnich firm produkcyjnych, usługowych i sprzedażowych. Jako polski CRM jest wdrażany w firmach, w których wymagany jest kontakt z leadami, czy stałymi firmami (baza klientów program). Oprogramowanie CRM Firmao to najlepszy system dla firm planujących dynamiczny rozwój. Program do zarządzania klientami można wdrożyć naprawdę szybko bo już w 1-2 tygodni.

Proste zarządzanie bazą klientów

  • Szanse sprzedaży z wielu źródeł
  • Automatyzacja procesu sprzedaży
  • Zwiększenie wolumenu sprzedaży
  • Sprawny kontakt z klientem
  • Kompleksowa obsługa klienta
  • Realizacja zleceń dla klientów
  • Program do grafików

Integracje

Co o nas piszą

Referencje

W imieniu spółki Eco Instal chciałbym polecić współpracę z firmą Firmao. Moduły które u nas są wykorzystywane to: moduł do kontaktów z klientem i moduł magazynowy. Korzystamy z pomocy technicznej, którą zapewnia nam dostawca oprogramowania. System jest godny polecenia. Korzystamy z tego produktu od 2016 roku i zamierzamy tę współpracę kontynuować ponieważ system zawiera wiele funkcji, które pozwalają zdecydowanie usprawnić obsługę naszej spółki.
Jacek Gunther-Śląski
Jacek Gunther-Śląski
Prezes zarządu ECO Instal
Zakładając swoją firmę cztery lata temu, uważnie przejrzałem rynek pod kątem programów CRM online. Mój wybór padł na Firmao, gdyż ich interfejs był według mnie najbardziej intuicyjny, a możliwość indywidualnej modyfikacji programu pozwalała dopasować jego funkcjonalności do naszych potrzeb. Po 4-ech latach eksploatacji Firmao jestem przekonany, że to oprogramowanie będzie stanowiło istotną część dalszego rozwoju naszej firmy.
Mateusz Pietrzak
Mateusz Pietrzak
Prezes zarządu MP&M
Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z Firmao Polska Sp. z o.o. Jako kreatywna agencja marketingowa wiemy, że szybkość i dynamika we współpracy z klientem jest kluczowa. Działania SEO i SEM wiążą się ze stałymi zmianami i podejmowaniem szybkich decyzji, dlatego tak istotne jest dopasowanie oprogramowania do potrzeb Scorise.
Michał Toczyski
Michał Toczyski
Prezes zarządu Scorise

Wyróżnienia Firmao

SourceForge
SourceForge Users love us

Firmao w liczbach

90 000
firm na świecie
180 mln
emaili
16 mln
faktur i ofert
10 mln
zadań
4.75/5
63 ocen na
Google.com

Wypróbuj bezpłatnie demo CRM Firmao

Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM
preview