Oprogramowanie CRM

Program CRM do obsługi klientów

\/

Firmao to najpopularniejszy polski system CRM online integrujący marketing i obsługę klienta.

Co wyróżnia oprogramowanie CRM online Firmao

Firmao platforma CRM, CRM software jest to oprogramowanie CRM online stworzone w Polsce (CRM polska, polski CRM). Nasze wsparcie techniczne otrzymuje co roku najwyższe oceny w rankingach. Firmao to prosty CRM sprzedażowy. Modułowa budowa rozwiązania CRM Firmao CRM na zamówienie pozwala na łatwiejsze dostosowanie do specyficznych potrzeb, niż ma to miejsce w przypadku program CRM konkurencyjnych (Porównanie CRM przykłady Bitrix24, Hubspot, Pipedrive, Salesforce, Zoho).

Jakie korzyści przynosi oprogramowanie CRM + Firmao

Dzięki wdrożeniu programu, które jest określane jako system CRM Firmao (program do zarządzania relacjami z klientami) stworzysz wzory ofert handlowych, bazę danych klientów (CRM do zarządzania klientami) pozwalającą skrócić czas pozyskania klienta, zwiększyć konwersję na każdym etapie procesu sprzedaży (CRM cena), jak i sprawniej i kompleksowo obsługiwać stałych klientów, co czyni go idealnym rozwiązaniem jakim jest program dla handlowca. Firmao (oprogramowanie do obsługi klienta) pomaga zarządzać pracą działu handlowego zarówno w zakresie lejka sprzedażowego, jak i pełni rolę contact center (program call center) dla stałych klientów firmy. Firmao to także idealny CRM dla sklepu internetowego.

Dla kogo jest oprogramowanie CRM po polsku Firmao

Program CRM aplikacja Firmao przeznaczony jest dla małych (program CRM dla małej firmy) i średnich firm produkcyjnych, usługowych i sprzedażowych. Funkcjonuje również jako program dla firm szkoleniowych. Jako polski CRM program jest wdrażany w firmach, w których wymagany jest kontakt z leadami (program do bazy klientów), czy stałymi firmami (baza klientów program). Oprogramowanie CRM dla małych firm Firmao to najlepszy program do CRM dla firm planujących dynamiczny rozwój. Crm system do zarządzania klientami (CRM dla handlowców) można wdrożyć naprawdę szybko bo już w 1-2 tygodni.

Proste zarządzanie bazą klientów

  • Szanse sprzedaży z wielu źródeł
  • Automatyzacja procesu sprzedaży
  • Zwiększenie wolumenu sprzedaży
  • Sprawny kontakt z klientem
  • Kompleksowa obsługa klienta
  • Realizacja zleceń dla klientów
  • Program do call center
  • Lejek sprzedaży

Integracje 1000+

Co o nas piszą

Referencje

W imieniu spółki Eco Instal chciałbym polecić współpracę z firmą Firmao. Moduły które u nas są wykorzystywane to: moduł do kontaktów z klientem i moduł magazynowy. Korzystamy z pomocy technicznej, którą zapewnia nam dostawca oprogramowania. System jest godny polecenia. Korzystamy z tego produktu od 2016 roku i zamierzamy tę współpracę kontynuować ponieważ system zawiera wiele funkcji, które pozwalają zdecydowanie usprawnić obsługę naszej spółki.
Jacek Gunther-Śląski
Jacek Gunther-Śląski
Prezes zarządu ECO Instal
Zakładając swoją firmę cztery lata temu, uważnie przejrzałem rynek pod kątem programów CRM online. Mój wybór padł na Firmao, gdyż ich interfejs był według mnie najbardziej intuicyjny, a możliwość indywidualnej modyfikacji programu pozwalała dopasować jego funkcjonalności do naszych potrzeb. Po 4-ech latach eksploatacji Firmao jestem przekonany, że to oprogramowanie będzie stanowiło istotną część dalszego rozwoju naszej firmy.
Mateusz Pietrzak
Mateusz Pietrzak
Prezes zarządu MP&M
Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z Firmao Polska Sp. z o.o. Jako kreatywna agencja marketingowa wiemy, że szybkość i dynamika we współpracy z klientem jest kluczowa. Działania SEO i SEM wiążą się ze stałymi zmianami i podejmowaniem szybkich decyzji, dlatego tak istotne jest dopasowanie oprogramowania do potrzeb Scorise.
Michał Toczyski
Michał Toczyski
Prezes zarządu Scorise

Wyróżnienia Firmao

Saasworthy rating
SourceForge Users love us

Firmao w liczbach

110 000+
firm na świecie
240+ mln
e-maili
24+ mln
faktur i ofert
14+ mln
zadań
4.75/5
63 ocen na
Google.com

Wypróbuj bezpłatnie demo CRM Firmao

Wypróbuj bezpłatnie demo CRM Firmao


Mam kod polecający
Zakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.


Umów się na prezentacjępreview