Jak połączenie Okredo z systemem CRM może pomóc polskim firmom uniknąć ryzyka finansowego i zwiększyć sprzedaż?

Opublikowano: 19.12.23Biznes

W dzisiejszym szybko zmieniającym się środowisku biznesowym firmy aktywnie szukają możliwości polepszenia efektywności operacyjnej. Nasz nowy partner – Okredo, oferuję szeroką gamę rozwiązań związanych z danymi, które zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby przyspieszać procesy biznesowe, zmniejszać ryzyko i zwiększać sprzedaż. Okredo to platforma z otwartą bazą danych, która dostarcza szereg rozwiązań B2B w zakresie spostrzeżeń i danych w Polsce, krajach bałtyckich i Wielkiej Brytanii.

Jakie korzyści może przynieść Twojej firmie korzystanie z rozwiązań danych Okredo w CRM:

  • Automatyczne uzupełnianie danych: kluczową zaletą CRM i integracji danych jest możliwość automatycznego gromadzenia i aktualizowania podstawowych informacji o firmach, takich jak: nazwa firmy, adres, branża i inne istotne informacje. Funkcja ta eliminuje potrzebę ręcznego wprowadzania danych, zapewniając, że system posiada dokładne i aktualne informacje o klientach. Pozwala to nie tylko zaoszczędzić cenny czas, ale także zwiększyć ogólną wydajność.
  • Zaawansowane wyszukiwanie firm: Wbudowane narzędzie wyszukiwania umożliwi Twojemu zespołowi efektywne przeszukiwanie puli potencjalnych klientów w oparciu o określone kryteria. Rozwiązanie to zapewnia prosty i wygodny sposób wyszukiwania firm według sektora działalności, obrotów, wieku i innych istotnych kryteriów bezpośrednio w CRM. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć firmy mogą rozszerzyć portfolio klientów, oszczędzając czas i wysiłek zespołu sprzedaży.
  • Raporty finansowe w CRM: Posiadanie raportów finansowych w CRM pozwala ocenić kondycję finansową klientów i partnerów biznesowych. Ten wgląd ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia dobrego przepływu środków pieniężnych w firmie. Zapewnia pełny obraz sytuacji finansowej kluczowych interesariuszy, umożliwiając podejmowanie świadomych decyzji, które przyczyniają się do ogólnego dobrobytu finansowego firmy.
  • Monitorowanie: Monitoruj zmiany w działalności swoich klientów lub partnerów, aby ograniczyć potencjalne ryzyko finansowe i zidentyfikować nowe możliwości. Wybierz firmy, których majątek i kondycja finansowa mogą mieć znaczący wpływ na Twoją firmę i otrzymuj aktualizacje na temat ważnych zmian. Niezależnie od tego, czy chodzi o zmianę w zarządzie, czy o stan finansowy, bycie na bieżąco z informacjami o klientach ma kluczowe znaczenie dla skutecznego podejmowania decyzji i strategii biznesowej.

To tylko kilka korzyści płynących z integracji CRM z Okredo. Jeśli uważasz, że Twoja firma i zespół mogą wykorzystać te funkcje do poprawy wydajności i rozwoju, chętnie poznamy Twoją opinię.

Jeśli pracujesz lub planujesz rozszerzyć swoją działalność na kraje bałtyckie lub Wielką Brytanię – zapraszamy do odwiedzenia platformy Okredo. Znajdziesz tam szereg spostrzeżeń i danych (ratingi, raporty kredytowe, finansowe, powiązania biznesowe itp.) na temat firm z Litwy, Łotwy, Estonii i Wielkiej Brytanii.

Author Avatar Sebastian Czubak

Chief Operating Officer. Odpowiada za nadzór nad wszystkimi aspektami działalności operacyjnej firmy. Posiada bogate doświadczenie w branży oprogramowania CRM i z sukcesem kieruje zespołami w zakresie rozwoju produktu, marketingu, sprzedaży i obsługi klienta. Odpowiada za budowę wiedzy i świadomości klientów o Firmao.

Nie zapomnij o udostępnieniu artykułu!
FacebookTwitterMessengerLinkedIn

Related articles

Wypróbuj bezpłatnie Firmao