Wypróbuj bezpłatnie Firmao


Mam kod polecający
Zakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.


Oprogramowanie dla biznesu

\/

Moduły systemu Firmao CRM do zarządzania firmą online

CRM - Zarządzanie relacjami z klientami

Zarządzanie kontaktami z aktualnymi i potencjalnymi klientami (obsługa poczty e-mail, telefon), możliwość przechowywania plików firmowych w chmurze.

Ewidencja czasu pracy, zadania, projekty

Praca indywidualna i zespołowa, zarządzanie zadaniami, współdzielone kalendarze pracowników, grafik urlopów online, wykres Gantta, zarządzanie projektami.

Fakturowanie, zamówienia, oferty

Wystawianie faktur, przygotowywanie zamówień oraz projektowanie ofert dla kontrahentów. Modyfikowalne szablony dostosowane do potrzeb danej branży.

Szkolenia

Planowanie organizacji pracy, zarządzanie uczestnikami i prelegentami, salami szkoleniowymi, monitorowanie sprzedaży oraz zarządzanie kosztami i budżetem.

ERP - Obsługa produkcji, magazynu

Obsługa magazynów, stanów magazynowych, cenników produktów. Dostęp do produktów oraz usług. Generowanie aktualnych raportów magazynowych.

Integracje

Integracja z kalendarzem Google, Allegro, iFon, Shoper, Zapier, BaseLinker, Ramzes, Furgonetka, Woodpecker, SALESmanago i wiele więcej.Obecnie trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie przedsiębiorstwa bez takich rozwiązań jak specjalistyczne oprogramowanie. Nie ulega wątpliwości, że program do zarządzania firmą online jest coraz częściej niezbędnym wsparciem dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą. W naszej ofercie dostępny jest system CRM online oraz system ERP online, który pozwala na automatyzację wielu procesów biznesowych.

SYSTEM CRM ONLINE – OPROGRAMOWANIE DO ZARZĄDZANIA FIRMĄ

Oferowany przez nas program CRM online to wygodny w obsłudze i funkcjonalny system do zarządzania firmą. Został on wyposażony w moduły umożliwiające kontrolę szans sprzedaży oraz aktywności związanych ze sprzedażą. Nadzorowanie przebiegu projektów i zadań stanowi jeden z podstawowych elementów działalności przedsiębiorstwa, dlatego też wdrożenie specjalistycznego oprogramowania CRM jest doskonałą propozycją dla wielu firm. Skuteczna ewidencja danych to solidny fundament do wydajnego prowadzenia działalności.


PROGRAM ERP ONLINE A ZARZĄDZANIE FIRMOWYM MAGAZYNEM

Dostępne w naszej ofercie oprogramowanie do zarządzania firmą umożliwia prowadzenie i obsługę magazynu, a także wystawianie dokumentów związanych z tym obszarem funkcjonowania przedsiębiorstwa. Jest łatwe w obsłudze i przejrzyste. Program pozwala:

  • • tworzyć oferty handlowe,
  • • sprawnie składać zamówienia,
  • • importować i eksportować dane,
  • • przygotowywać dokumenty magazynowe.


Poczytaj o naszym CRM

Jakie korzyści może przynieść system ERP dla Twojej firmy?

Jakie korzyści może przynieść system ERP dla Twojej firmy?

Korzyści płynące z oprogramowania ERP można sprowadzić do dwóch kluczowych części: ERP pomoże... czytaj dalej

Do czego służy oprogramowanie ERP?

Do czego służy oprogramowanie ERP?

Co robi system ERP? Oprogramowanie ERP ma wiele zastosowań dla firm. ERP głównie służy... czytaj dalej

Europejski Miesiąc Cyberbezpieczeństwa 2021

Europejski Miesiąc Cyberbezpieczeństwa 2021

Październik to Europejski Miesiąc Cyberbezpieczeństwa (ECSM – European Cybersecurity Month). Inicjatywa jest organizowana... czytaj dalej

Historia systemów ERP

Historia systemów ERP

System ERP, podobnie jak każda nowatorska myśl technologiczna i pomysł usprawniający, przeszedł znaczną ewolucję.... czytaj dalej

Integracje

Co o nas piszą

Firmao w liczbach

11lat
na rynku
100mln
emaili
6mln
zadań
70tys
użykowników
rating
4.8/5
191 ocen na Opineo.pl

Wypróbuj bezpłatnie Firmao

Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM
preview