Oprogramowanie
do obiegu dokumentów

(od 38 zł/miesiąc/użytkownik)
Testuj przez 14 dni za darmo

OBIEG DOKUMENTÓW


Nowoczesny obieg dokumentów eliminuje czynności, które wcześniej powodowały nieład. Pomaga nam zdecydowanie zaoszczędzić czas, a przy tym ułatwia nam pracę jak i sam dostęp do wszystkich danych dokumentów.


voip
Szybko

Dzięki obiegowi dokumentów, wszystkie wykonywane przez nas procesy w firmie posiadają swoją własną historię. W bardzo łatwy sposób możemy wrócić do kwestii realizowanych nawet lata temu. Bez względu na czas zawsze możemy sprawdzić, który z naszych pracowników dokonywał zmian w danym dokumencie.


voip
Łatwo

Możliwość przesyłania wszystkich ofert, zadań, transakcji w obiegu wewnętrznym firmy bez konieczności odchodzenia od stanowiska to rozwiązanie, na które stawia nasz program Firmao CRM do optymalizacji czasu.


voip
Wygodnie

Bez względu na lokalizację zawsze możemy sprawdzić na jakim etapie realizowany jest aktualnie dany dokument. Elektroniczny obieg dokumentów to zautomatyzowanie pracy naszej firmy, a co za tym idzie przyrost dochodów kosztem obniżenia pracochłonności.


voip
Kompleksowo

Bez konieczności używania zewnętrznego oprogramowania i telefonów komórkowych zapewniamy stały kontakt między pracownikami w firmie. W bardzo szybki i łatwy sposób posiadamy stały wgląd w całą dokumentację firmy. Możliwość ponownego przeanalizowania wykonanych kroków oraz wgląd w osoby odpowiedzialne otwiera nam nowe możliwości w prowadzeniu ewidencji firmowej.Moduł Obiegu dokumentów jest zintegrowany z pozostałymi modułami Firmao CRM: Ofertowanie, Księgowość, Ewidencja czasu pracy, Ewidencja środków trwałych, Zadania, Obsługa magazynu, Fakturowanie, Projekty, CRM.

Firmao w liczbach

8 lat
na rynku
100mln.
emaili
5mln.
zadań
30tys.
użytkowników
9.9/10
ocena Opineo.pl

Wypróbuj bezpłatnie FirmaoZakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.
Oprogramowanie Firmao może zostać zainstalowane również na serwerach w Państwa firmie.
Oprogramowanie Firmao może być dostosowywane do indywidualnych potrzeb firm.


Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM