Firmao CRM. Oprogramowanie do zarządzania firmą online.

Najpopularniejszy polski CRM Online dla małych firm

\/

Oprogramowanie dla biznesu Firmao

CRM - zarządzanie relacjami z klientami

Praca w jednym miejscu z szansami sprzedaży z różnych źródeł (Mailing, Cold Calling, Live Chat, Google Ads, FB, Callback). Procesy sprzedażowe. Kontrola konwersji na poszczególnych etapach lejka sprzedaży.

Ewidencja czasu pracy, zadania, projekty

Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników i podwykonawców. Przydzielanie, realizacja oraz rozliczanie rentowności zadań i projektów. Diagram Kanban i Gantt. Kosztorysowanie projektów.

Fakturowanie

Łatwe wystawianie faktur dla klientów firmy. Dostosowywanie wyglądu faktur do potrzeb. Drukowanie lub wysyłanie faktur przez E-mail. Automatyzacja windykacji, wystawiania i wysyłania faktur.

Marketing - pozyskiwanie leadów

Zdobywanie leadów z wielu źródeł. Kampanie e-mail. Kampanie cold calling (VOIP). Moduł Livechat i Callback na stronę firmową. Leady odwiedzające stronę. Landing Pages zintegrowane z modułem szans sprzedaży.

ERP, WMS - produkcja, magazyny

Cenniki produktów i/lub usług firmy. Zlecenia produkcji produktów z półproduktów. Prowadzenie gospodarki magazynowej (Lifo, Fifo). Dokumenty magazynowe (WZ, PZ). Ewidencja i historia stanów magazynowych.

Procesy. Obieg zadań, faktur, dokumentów

Projektowanie optymalnych procesów sprzedaży, realizacji zadań, projektów. Obieg dokumentów, faktur. Automatyzacja pracy firmy dzięki łatwemu definiowaniu reguł biznesowych.Referencje

W imieniu spółki Eco Instal chciałbym polecić współpracę z firmą Firmao. Moduły które u nas są wykorzystywane to: moduł do kontaktów z klientem i moduł magazynowy. Korzystamy z pomocy technicznej, którą zapewnia nam dostawca oprogramowania. System jest godny polecenia. Korzystamy z tego produktu od 2016 roku i zamierzamy tę współpracę kontynuować ponieważ system zawiera wiele funkcji, które pozwalają zdecydowanie usprawnić obsługę naszej spółki.
Jacek Gunther-Śląski
Jacek Gunther-Śląski
Prezes zarządu ECO Instal
Zakładając swoją firmę cztery lata temu, uważnie przejrzałem rynek pod kątem programów CRM online. Mój wybór padł na Firmao, gdyż ich interfejs był według mnie najbardziej intuicyjny, a możliwość indywidualnej modyfikacji programu pozwalała dopasować jego funkcjonalności do naszych potrzeb. Po 4-ech latach eksploatacji Firmao jestem przekonany, że to oprogramowanie będzie stanowiło istotną część dalszego rozwoju naszej firmy.
Mateusz Pietrzak
Mateusz Pietrzak
Prezes zarządu MP&M
Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z Firmao Polska Sp. z o.o. Jako kreatywna agencja marketingowa wiemy, że szybkość i dynamika we współpracy z klientem jest kluczowa. Działania SEO i SEM wiążą się ze stałymi zmianami i podejmowaniem szybkich decyzji, dlatego tak istotne jest dopasowanie oprogramowania do potrzeb Scorise.
Michał Toczyski
Michał Toczyski
Prezes zarządu Scorise

Wyróżnienia Firmao

Saasworthy rating
SourceForge Users love us

Firmao w liczbach

110 000+
firm na świecie
240+ mln
e-maili
24+ mln
faktur i ofert
14+ mln
zadań
4.75/5
63 ocen na
Google.com

Wypróbuj bezpłatnie demo Firmao

Wypróbuj bezpłatnie demo Firmao


Mam kod polecający
Zakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.


Umów się na prezentacjępreview