Wypróbuj bezpłatnie demo Firmao


Mam kod polecający
Zakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.


"Jestem prawie analfabetą informatycznym a daję sobie radę z tym programem. Polecam"
Fun sport
"Polecam zdecydowanie, pracuję tylko na tej aplikacji i jestem z niej bardzo zadowolony"
Gabinet Terapii Naturalnych
"Najlepszy CRM na rynku: doskonale dopasowany wygodny i intuicyjny. Dodatkowo obsługa Klienta na najwyższym poziomie. Błyskawiczna reakcja na każdą uwagę. Szczerze polecamy!"
Grupa Chrobry sp. z o.o.
"Nasza Firma jest Klientem Firmao już dość długo i mogę coś powiedzieć na temat tej firmy, jakości obsługi, rozwoju itp. Moim zdaniem jest to jedna z lepszych firm jakie spotkałem, z których korzystam jako biorca usługi. Firmao bardzo dobrze się rozwija i ma jedną dzisiaj bardzo rzadką cechę - słucha swoich klientów. Bez względu na to kiedy zadzwonię czy napiszę - otrzymuję pomoc i wyjaśnienie. Każdy z pracowników jest zawsze na stałym poziomie miły. Firma ta jest dla mnie i dla mojej firmy przykładem do naśladowania. Rzetelna i pewna. Szczerze mogę polecić produkty tej firmy, gdyż po zakupie nie zostaniesz sam z ewentualnymi problemami. Polecam tą firmę z czystym sumieniem i życzę aby więcej takich firm było w Polsce."
Grupa internetowa
"Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z Firmao Polska Sp z o.o. Jako kreatywna agencja marketingowa wiemy, że szybkość i dynamika we współpracy z klientem jest kluczowa. Działania SEO i SEM wiążą się ze stałymi zmianami, podejmowaniem szybkich decyzji, dlatego tak istotne jest dopasowanie oprogramowania do potrzeb Scorise. Pakiet oprogramowania od Firmao Polska Sp z o.o. usprawnia procesy firmowe. Jasne i przejrzyste działanie oraz bezproblemowa pomoc, którą otrzymaliśmy na każdym etapie współpracy sprawiły, że owocnie przedłużamy naszą współpracę. Dużą zaletą jest prostota obsługi, którą da się poznać i zrozumieć w zaskakującym tempie. Z dnia na dzień platforma oferuje coraz więcej nowych funkcji i usług co przekłada się na jeszcze sprawniejszą realizację projektów. Z pełną satysfakcją mogę przyznać, że zarządzanie firmą online z Firmao Polska Sp z o.o. jest najlepszym rozwiązaniem z możliwych."
Scorise Sp. z o. o.

Firmao - CRM online dla firm
w oparciu o 133 opinii naszych klientów na opineo. Ocena 9.8/10

Zobacz wszystkie opinie o nas


Nasi klienci

Urządzenia dźwigowe, projektowanie, monitorowanie produkcji, instalacja i serwis dla firm budowlanych, instytucji państwowych, spółdzielni mieszkaniowych, szpitali i przychodni, ośrodków turystycznych i komercyjnych, centrów handlowych.
Firma ProSupport Polska specjalizuje się w dostarczaniu wszelkich rozwiązań informatycznych: serwery, macierze, sprzęt sieciowy, laptopy, komputery stacjonarne, drukarki, peryferia, oprogramowanie biurowe, serwerowe, graficzne oraz antywirusowe i do tworzenia kopii zapasowych
Organizacja imprez incentive, w tym m.in. wyjazdów integracyjnych, nagrodowych, marketingowych czy wsparcia sprzedaży.
Rozwiązania i usługi informatyczne, komputery, sieci LAN i WAN, systemy archiwizacji, serwery poczty, opieka techniczna, serwis, wdrożenia, odzyskiwanie danych, VOIP, łącza internetowe, CCTV, inteligentne budynki, hosting, domeny, projektowanie graficzne, pozycjonowanie, B2B, utylizacja sprzętu komputerowego.
Kompleksowe świadczenie usług związanych z grafiką reklamową, kreowanie wizerunku firmy, tworzenie stron internetowych, promocja w Internecie, doradztwo marketingowe.
Tworzenie i budowanie profesjonalnego wizerunku firm i instytucji w internecie, strony internetowe, linki sponsorowane, pozycjonowanie w Google, aktualizacje stron, identyfikacja wizualna, social media, e-mail marketing.
Lider rynku specjalistycznych zapraw do fugowania bruku.
Doradztwo ekonomiczno-finansowe, organizacja i zarządzanie, pośrednictwo biznesowe ( match-making ). Popularyzacja osiągnięć nauki, kultury i biznesu przez organizację spotkań, sympozjów i konferencji.
Projektowanie, montaż i budowa domów jednorodzinnych i wielorodzinnych w technologii szkieletowej.
Pozyskiwanie i obsługa reklam oraz kampanii w Internecie, travel e-commerce.
Drukarnia offsetowa, bannery, billboardy, rollupy, oklejanie witryn, samochodów.
Marketing internetowy i szkolenia dla Nowej Gospodarki: nowoczesnych firm i instytucji, specjalistów i pracowników biurowych.
Produkcja i sprzedaż etykiet samoprzylepnych, plomb gwarancyjnych, stickerów, taśm termotransferowych. Sprzedaż i serwis drukarek termotransferowych Zebra.
Jedyny dystrybutor klocków Morphun w Polsce.
Fryzjer dziecięcy, Strzyżenie dzieci połączone z oglądaniem bajek, fascynujący kącik dla oczekujących, kolorowe wnętrze i zabawne fotele oraz pełen zakres usług fryzjerskich dla dorosłych.
Zarządzanie wierzytelnościami, autorskie unikalne metody wspomagające proces windykacji i zarządzanie portfelami wierzytelności.
Ekspresy vendingowe, samosprzedające, do kawy i innych napojów gorących. Oferta obejmuje kawy ziarniste LAVAZZA i DOUWE EGBERTS oraz rozpuszczalne pod marką hello coffee.
Opracowywanie projektów budowlanych domów, rezydencji, małych obiektów użyteczności publicznej oraz kompleksowe projekty wnętrz.
Agencja interaktywna o unikalnych kompetencjach w obszarze mediów społecznościowych. Strategie social mediowe, dedykowane aplikacje, gry i konkursy, kreacje do kampanii, serwisy internetowe.
Kompletna centrala telefoniczna PBX dostępna z całego świata. W pełni zarządzana za pomocą panelu www. Niskie ceny i wysoka jakość. Dla firm od kilku stanowisk do kilku tysięcy nawet rozproszonych geograficznie pracowników.
Usługi informatyczne.
Produkowane w Polsce i sprzedawane w całej Europie elastyczne płytki elewacyjne Izoflex stosuje się do wykańczania elewacji budynków, cokołów, przy renowacji, dociepleniach lub jako dodatki dekoracyjne na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.
Skuteczne rozwiązania informatyczne dla firm. Zapewnia to zespół ekspertów: programistów, bazo-danowców, grafika komputerowego i analityków finansowych. Aplikacje internetowe, desktopowe, strony internetowe, social media.
Produkcja artykułów reklamowych i nadruk, torby reklamowe, druk cyfrowy, długopisy, artykuły biurowe, dla kateringu, urządzenia USB.
Stała, kompleksowa obsługa prawna podmiotów gospodarczych, opinie prawne i referowanie aktualnego stanu prawnego, przygotowanie projektów umów, pomoc w negocjacjach, prowadzenie spraw sądowych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, gospodarczego oraz prawa pracy.
Bannery, rollupy, ulotki, ulotki składane, plakaty i afisze, gazetki reklamowe, wizytówki firmowe, karty biznesowe, teczki ofertowe, papiery firmowe, kalendarze, koperty, pocztówki, biuwary, organizatory, naklejki, wlepki, etykiety, zaproszenia.
Wieloletnie doświadczenie w obsłudze serwisowej i sprzedaży urządzeń biurowych. Autoryzowany dealer Konica Minolta, Olivetti, Peach. Bindownice, faxy, gadżety reklamowe, laminatory, niszczarki, gilotyny.
Mobilna szkoła językowa, zapisy w dowolnym momencie, zajęcia w wybranych przez słuchacza terminach. Konwersacje, nauka przez Skype, tłumaczenia pisemne.
Biuro tłumaczeń, tłumaczenia przysięgłe i zwykłe w prawie wszystkich językach w tym również specjalistyczne - samochodowe, akty, umowy, dokumenty urzędowe, finansowe, techniczne, medyczne, odsyłanie tłumaczeń przysięgłych pocztą lub pocztexem lub dowóz tłumaczenia na miejsce.
Zajęcia dla kobiet w ciąży i mam z niemowlakami i małymi dziećmi, stretching, pilates, programy Płaski Brzuch, Spalacz Tłuszczu, TBC (Twoje Boskie Ciało).
Wysokiej jakości Tusze i Tonery do najpopularniejszych urządzeń drukujących.
Bioenergoterapia, hipnoterapia, oczyszczanie energetyczne, wypędzanie złych energii i klątw, regresja karmiczna, uzdrawianie związków, wsparcie energetyczne, zabiegi Reiki, oczyszczanie i synchronizacja czakr.
Strony internetowe, sklepy internetowe, reklama na facebooku, reklama w google, aplikacje internetowe, usługi doradcze.
Public Investment Trading s.r.o. to firma, która powstała z myślą o inwestycjach kapitałowych. Podstawowym obszarem jej inwestycji są podmioty z segmentu SMB, podmioty już istniejące, wymagające szeroko rozumianego wsparcia, dofinansowania lub restrukturyzacji.
Aplikacje webowe, oprogramowanie, pozycjonowanie, hosting WWW, CMS, systemy CRM, programy lojalnościowe i partnerskie, systemy BIP, sklepy i portale internetowe.
Lampy uliczne - solarne i hybrydowe, parkowo - ogrodowe, oprawy LED, turbiny wiatrowe, elektrownie fotowoltaiczne.
Sklep internetowy z elektronarzędziami.
Identyfikacja wizualna, logo na start, wizytówki, papier firmowy, koperty, teczki, pieczątki, ilustracje graficzne, ulotki, plakaty, foldery, katalogi, katalogi, książki, kalendarze, gadżety, strony internetowe, mailing, CMS, bannery flash, animacje 2D, 3D.
Kolektory słoneczne, fotowoltaika, inwestycje w OZE.
Producent innowacyjnego oprogramowania dla branży gastronomicznej.
Gospodarka odpadami elektronicznymi, złomem metali żelaznych, tworzywami sztucznymi, makulaturą, stłuczką szklaną, niszczenie dokumentów, złomowanie pojazdów, wywóz odpadów, gruzy, zarządzanie odpadami przemysłowymi, budowlanymi, odpadami tkanin, roboty ziemne, transport.
Dostawca odzieży roboczej, ochronnej, służbowej, obuwia, rękawic i innych środków ochrony osobistej i środków czystości. Sprzedaż umundurowania i wyposażenia dla służb mundurowych.
Alergolog, dermatologia, kardiologia, laryngologia, ortopedia, dietetyka, terapia otyłości, pomoc w niedowadze, diety dla kobiet w ciąży, wybielanie zębów.
Dostawa i obsługa biur wirtualnych, wynajem adresu, giełda spółek, rejestracja spółek w KRS, sale konferencyjne, księgowość, kadry i płace, doradztwo podatkowe.
Kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, samochodowe, leasing, OC, AC, NNW, Assistance, ubezpieczenia majątkowe, ochrona życia, programy oszczędzania, odszkodowania za słupy, ochrona dłużnika.
Dystrybucja preparatów i urządzeń niemieckiego producenta Bio Circle Surface Technology GmbH , doradztwo techniczne.
Usługi księgowo - finansowe.
Obsługa krajowych podmiotów gospodarczych, dostarczanie kompleksowych rozwiązań informatycznych.
Pojazdy samochodowe, maszyny rolnicze, komunalne, leśne, dostarczanie produktów i usług, obsługa posprzedażowa, gwarancja i serwis.
Montaż instalacji elektrycznych, odgromowych, automatyki przemysłowej, domofonowej, telewizji satelitarnej i naziemnej, instalacji alarmowych, komputerowych i telewizji przemysłowej.
Iris Media - producent audiowizualny, reklamy, relacje, spoty reklamowe.
Mapy analogowe i numeryczne, ortofotomapa i modele 3D, podziały i rozgraniczenia nieruchomości, pomiary w systemie GPS, skanowanie laserowe 3D, GIS systemy informacji przestrzennej, geodezyjna obsługa inwestycji drogowych i kolejowych, pomiary dla przemysłu, szacowanie nieruchomości.
Pomoc w znalezieniu niani, opiekunki, gosposi i osoby sprzątającej.
Serwis dla wszystkich zainteresowanych tematyką digitalizacji, zbiorów bibliotecznych, archiwalnych i muzealnych.
Magazyn traktujący o podróżach motocyklowych, najciekawsze wyprawy z Polski i ze świata, aktualności z rynku, przeglądy i testy ubrań, akcesoriów i motocykli.
Outsorcing procesów obsługi klienta przez zasoby call/contact center. Wsparcie sprzedaży, serwisy informacyjne i infolinia, helpdesk, badania marketingowe, doradztwo biznesowe, szkolenia, VoIP.
Oprogramowanie dla eBiznesu, serwisy ogłoszeniowe, katalogi film, mailing, ogłoszenia przez MMS, ogłoszenia nieruchomości.
Usługi barmańskie, mobilne bary, ekspresy ciśnieniowe, fontanny czekoladowe, pokazy barmańskie, wynajem barów, atrakcje z lodu.
Planowanie, wdrażani i ocena działań z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu i strategii Public Relations.
Architektura wnętrz, design, projekty, realizacje biur, przestrzeni publicznej, miejskiej, budynków.
Ręcznie malowana ceramika, kubki na zamówienie.
Agencja reklamowa, dom produkcyjny, Internet, marketing miejsc i regionów, PR, reklama i design.
Adwokat Gdańsk Gdynia Sopot. Pełna obsługa prawna Firm i Osób fizycznych.
Szkoła tańca, kursy tańca, pokazy i warsztaty taneczne, zumba, zajęcia dla nowożeńców, wieczory panieńskie, imprezy firmowe, eventy promocyjne, sklep z odzieżą i akcesoriami do tańca.
Organizacja spektakli muzyczno-teatralnych dla przedszkoli, klas 1-3. Po umówieniu również dla osób prywatnych lub instytucji, na imprezy oraz eventy dla dzieci.
Internetowa baza danych wszystkich dostawców mediów w Polsce (telefon, Internet, tv). Oferty, mapy zasięgów, porównywarka cen, wyszukiwarka usług.
Spółka informatyczna ze specjalizacją IT dla biznesu. Ponad 20 lat na rynku. Stały rozwój kompetencji i przekrojowe doświadczenie w produkcji, integracji, wdrażaniu oraz utrzymaniu w ruchu rozwiązań informatycznych dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
Neo Fusion to firma łącząca najnowsze trendy designerskie z technologią. Tworzy wizerunek firm w Internecie poprzez m.in. strony i sklepy internetowe, reklamy Google AdWords, pozycjonowanie SEO oraz materiały firmowe od wizytówek po rollupy.
Mirat.eu - meblowy sklep internetowy oferujący modne i nowoczesne meble oraz dodatki do domu i biura. W swojej ofercie posiada szeroki wybór mebli pozwalających na kompleksowe wyposażenie mieszkania.
Zabezpieczamy spółki przed nietrafnymi decyzjami biznesowymi. MG&Partners to zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Naszą ofertę kierujemy do spółek, spółdzielni, fundacji a także do przedsiębiorców. MG&Partners do usług.
Broker ubezpieczeniowy specjalizujący się w obsłudze flot samochodowych. Trener i szkoleniowiec. Coach biznesowy i życiowy.
Truso.tv to lokalna telewizja, która zajmuje się emisją i produkcją różnego rodzaju materiałów filmowych. Jesteśmy w sieci Vectra, na stronie internetowej truso.tv oraz na naszym Facebooku. U nas zamówisz i wyemitujesz spoty reklamowe, filmy i audycje telewizyjne. Truso.tv - Zawsze tam gdzie Ty.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM
preview