Oprogramowanie
do wysyłki mailingu i ankiet

(od 38 zł/miesiąc/użytkownik)
Testuj przez 14 dni za darmo

MASOWA WYSYŁKA MAILINGU I ANKIETvoip
Szybko

Każdy mailing, nawet ten kierowany do kilkuset tysięcy odbiorców, dotrze do adresatów w ciągu kilku minut. Dodatkowo w statystykach będziemy mogli obserwować jego skuteczność, co pozwoli wyciągać wnioski na przyszłość i poprawiać kolejne kampanie.


voip
Łatwo

Możliwość utworzenia w programie szablonów wraz z opracowaną listą odbiorców do masowej wysyłki mailowej optymalizuje nas czas pracy, dzięki temu możemy w łatwy sposób prowadzić masową konwersację mailową z naszymi klientami.


voip
Wygodnie

Dzięki możliwości tworzenia ankiet możemy w łatwy sposób stworzyć szablon pytań i wytypowanych odpowiedzi, które następnie przekażemy naszym klientom. Zebrane wyniki możemy analizować za pomocą raportu uzyskując % wyniki odpowiedzi na poszczególne pytania. Możliwość generowania wykresów daje nam czytelny podgląd uzyskanych wyników, które możemy w następnej kolejności analizować z działem handlowym firmy w celu poprawienia jakości produktów i sprzedaży.


voip
Kompleksowo

W bardzo szybki i łatwy sposób najnowsze informację, oferty, promocje docierają do spersonalizowanych odbiorców. Dzięki temu ankiety i maile dotyczące spersonalizowanych treści otrzymują tylko kontrahenci, którzy są bezpośrednio związani z daną dziedziną.Firmao w liczbach

8 lat
na rynku
100mln.
emaili
5mln.
zadań
30tys.
użytkowników
9.9/10
ocena Opineo.pl

Wypróbuj bezpłatnie FirmaoZakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.
Oprogramowanie Firmao może zostać zainstalowane również na serwerach w Państwa firmie.
Oprogramowanie Firmao może być dostosowywane do indywidualnych potrzeb firm.


Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM