Oprogramowanie dla firm szkoleniowych

CRM dla firm szkoleniowych

\/


Prowadzisz firmę szkoleniową? Sprawdź system Firmao dedykowany specjalnie dla firm szkoleniowych.
Dzięki specjalnie dopasowanym funkcjom zarządzanie szkoleniami jest jeszcze prostsze.


Planowanie organizacji
pracy

Każdy szkoleniowiec znajdzie dla siebie wiele przydatnych narzędzi do organizowania dnia pracy. Każdy dzień może być z łatwością zaplanowany dzięki ustalaniu spotkań, szkoleń, telefonów i innych aktywności w kalendarzu.

Zarządzanie uczestnikami,
prelegentami

W systemie mogą być definiowane różne osoby. W zależności od ich działalności czy funkcji jakie mają pełnić możemy ich zaklasyfikować jako uczestników, zainteresowanych czy prelegentów.

Zarządzanie salami
szkoleniowymi

Każda sala wprowadzana do systemu może posiadać swój typ, dzięki czemu z łatwością można przyporządkować odpowiedni typ sali do danego spotkania.

Integracje 1000+

Co o nas piszą

Referencje

W imieniu spółki Eco Instal chciałbym polecić współpracę z firmą Firmao. Moduły które u nas są wykorzystywane to: moduł do kontaktów z klientem i moduł magazynowy. Korzystamy z pomocy technicznej, którą zapewnia nam dostawca oprogramowania. System jest godny polecenia. Korzystamy z tego produktu od 2016 roku i zamierzamy tę współpracę kontynuować ponieważ system zawiera wiele funkcji, które pozwalają zdecydowanie usprawnić obsługę naszej spółki.
Jacek Gunther-Śląski
Jacek Gunther-Śląski
Prezes zarządu ECO Instal
Zakładając swoją firmę cztery lata temu, uważnie przejrzałem rynek pod kątem programów CRM online. Mój wybór padł na Firmao, gdyż ich interfejs był według mnie najbardziej intuicyjny, a możliwość indywidualnej modyfikacji programu pozwalała dopasować jego funkcjonalności do naszych potrzeb. Po 4-ech latach eksploatacji Firmao jestem przekonany, że to oprogramowanie będzie stanowiło istotną część dalszego rozwoju naszej firmy.
Mateusz Pietrzak
Mateusz Pietrzak
Prezes zarządu MP&M
Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z Firmao Polska Sp. z o.o. Jako kreatywna agencja marketingowa wiemy, że szybkość i dynamika we współpracy z klientem jest kluczowa. Działania SEO i SEM wiążą się ze stałymi zmianami i podejmowaniem szybkich decyzji, dlatego tak istotne jest dopasowanie oprogramowania do potrzeb Scorise.
Michał Toczyski
Michał Toczyski
Prezes zarządu Scorise

Wyróżnienia Firmao

Saasworthy rating
SourceForge Users love us

Firmao w liczbach

110 000+
firm na świecie
240+ mln
e-maili
24+ mln
faktur i ofert
14+ mln
zadań
4.75/5
63 ocen na
Google.com

Wypróbuj bezpłatnie demo Firmao

Wypróbuj bezpłatnie demo Firmao
dla firm szkoleniowych


Mam kod polecający
Zakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.


Umów się na prezentacjępreview