Oprogramowanie dla firm szkoleniowych

Zarejestruj się
\/


Prowadzisz firmę szkoleniową? Sprawdź system Firmao dedykowany specjalnie dla firm szkoleniowych. Dzięki specjalnie dopasowanym funkcjom zarządzanie szkoleniami jest jeszcze prostsze.


Użyteczne funkcje jakie posiada system szkolenia.firmao.pl

 • Planowanie organizacji pracy

  Każdy szkoleniowiec znajdzie dla siebie wiele przydatnych narzędzi do organizowania dnia pracy. Każdy dzień może być z łatwością zaplanowany dzięki ustalaniu spotkań, szkoleń, telefonów i innych aktywności w kalendarzu.

 • Ewidencja czasów pracy

  Dzięki planowanym czasom pracy w kalendarzu łatwo można planować czas pracy, rejestrować faktyczny czas pracy oraz ewidencjonować urlopy i choroby.

 • Zarządzanie szkoleniami, zadaniami i projektami

  System umożliwia pracowanie na tworzonych zadaniach ze zdefiniowanym odpowiednim typem (np. szkolenie). Jeżeli działanie jest bardziej złożone to można stworzyć większe projekty i podległe mu zadania, które pozwolą zachować porządek w kolejce działań.

 • Zarządzanie uczestnikami, zainteresowanymi, prelegentami

  W systemie mogą być definiowane różne osoby. W zależności od ich działalności czy funkcji jakie mają pełnić możemy ich zaklasyfikować jako uczestników, zainteresowanych czy prelegentów.

 • Zarządzanie salami szkoleniowymi (z możliwością definiowania sal, typów sal, lokalizacji)

  Dzięki definiowaniu sal i ich rezerwacji z łatwością można zarządzać posiadaną lokalizacją w zależności od potrzeb. Każda sala wprowadzana do systemu może posiadać swój typ, dzięki czemu z łatwością można przyporządkować odpowiedni typ sali do danego spotkania.

 • Zarządzanie relacją z klientem

  System posiada integrację ze skrzynką e-mail, dzięki czemu łatwo można zachować ciągłość korespondencji. Dodatkowo wszystkie informacje o kontrahencie są w jednym miejscu, dzięki czemu można w efektywny sposób zarządzać relacjami z klientami.

 • Zarządzanie kosztami i budżetem

  Przy każdym tworzonym projekcie można określić przewidywany budżet oraz wyliczyć faktyczne koszty poniesione na jego realizację.

 • Monitorowanie sprzedaży (z możliwością tworzenia transakcji, ofert, zamówień)

  W systemie można tworzyć oferty, zamówienia i transakcje, które ułatwią kompleksową realizację działania - od utworzenia oferty do jej finalizacji.

 • Integracja z telefonią VOIP i pocztą e-mail

  Integracje z telefonią i skrzynką e-mail w znacznym stopniu ułatwiają codzienną pracę i kontakt z klientami.


Dzięki korzystaniu z systemu Firmao dedykowanego specjalnie dla firm szkoleniowych jeszcze bardziej zoptymalizujesz działanie swojej firmy.Wypróbuj bezpłatnie Firmao
dla firm szkoleniowych


Zakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.
Nie musisz podawać danych karty kredytowej.
Oprogramowanie Firmao może być dostosowywane do indywidualnych potrzeb firm.


Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM