Oprogramowanie dla firm szkoleniowych

Zarejestruj się
\/


Prowadzisz firmę szkoleniową? Sprawdź system Firmao dedykowany specjalnie dla firm szkoleniowych. Dzięki specjalnie dopasowanym funkcjom zarządzanie szkoleniami jest jeszcze prostsze.


Użyteczne funkcje jakie posiada system szkolenia.firmao.pl

 • Planowanie organizacji pracy

  Każdy szkoleniowiec znajdzie dla siebie wiele przydatnych narzędzi do organizowania dnia pracy. Każdy dzień może być z łatwością zaplanowany dzięki ustalaniu spotkań, szkoleń, telefonów i innych aktywności w kalendarzu.

 • Ewidencja czasów pracy

  Dzięki planowanym czasom pracy w kalendarzu łatwo można planować czas pracy, rejestrować faktyczny czas pracy oraz ewidencjonować urlopy i choroby.

 • Zarządzanie szkoleniami, zadaniami i projektami

  System umożliwia pracowanie na tworzonych zadaniach ze zdefiniowanym odpowiednim typem (np. szkolenie). Jeżeli działanie jest bardziej złożone to można stworzyć większe projekty i podległe mu zadania, które pozwolą zachować porządek w kolejce działań.

 • Zarządzanie uczestnikami, zainteresowanymi, prelegentami

  W systemie mogą być definiowane różne osoby. W zależności od ich działalności czy funkcji jakie mają pełnić możemy ich zaklasyfikować jako uczestników, zainteresowanych czy prelegentów.

 • Zarządzanie salami szkoleniowymi (z możliwością definiowania sal, typów sal, lokalizacji)

  Dzięki definiowaniu sal i ich rezerwacji z łatwością można zarządzać posiadaną lokalizacją w zależności od potrzeb. Każda sala wprowadzana do systemu może posiadać swój typ, dzięki czemu z łatwością można przyporządkować odpowiedni typ sali do danego spotkania.

 • Zarządzanie relacją z klientem

  System posiada integrację ze skrzynką e-mail, dzięki czemu łatwo można zachować ciągłość korespondencji. Dodatkowo wszystkie informacje o kontrahencie są w jednym miejscu, dzięki czemu można w efektywny sposób zarządzać relacjami z klientami.

 • Zarządzanie kosztami i budżetem

  Przy każdym tworzonym projekcie można określić przewidywany budżet oraz wyliczyć faktyczne koszty poniesione na jego realizację.

 • Monitorowanie sprzedaży (z możliwością tworzenia transakcji, ofert, zamówień)

  W systemie można tworzyć oferty, zamówienia i transakcje, które ułatwią kompleksową realizację działania - od utworzenia oferty do jej finalizacji.

 • Integracja z telefonią VOIP i pocztą e-mail

  Integracje z telefonią i skrzynką e-mail w znacznym stopniu ułatwiają codzienną pracę i kontakt z klientami.


Dzięki korzystaniu z systemu Firmao dedykowanego specjalnie dla firm szkoleniowych jeszcze bardziej zoptymalizujesz działanie swojej firmy.Wypróbuj bezpłatnie Firmao
dla firm szkoleniowych


Zakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.


Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM