Oprogramowanie
do fakturowania

(od 22 zł/miesiąc/użytkownik)
Testuj przez 14 dni za darmo

Fakturowanie


Moduł fakturowania online zintegrowany z systemem do zarządzania kontaktami z kontrahentami CRM jest doskonałą propozycją dla Ciebie. Sprawne zarządzanie i dostęp do informacji to podstawa dobrze działającej firmy.


voip
Szybko

Firmao pozwoli zaoszczędzić Twój cenny czas. Dzięki temu możesz w łatwy sposób wystawiać wszystkie rodzaje faktur. W prosty sposób mogą Państwo wystawiać pro formy, dodawać transakcje paragonowe, tworzyć fakturę na podstawie paragonu. W Firmao występują płatności cykliczne. Wystarczy, że raz zaplanujemy płatność, a program sam zadba o cykliczne generowanie faktury. Dla modułu fakturowania posiadamy integrację z drukarką fiskalną (indywidualnie - napisz do nas).


voip
Łatwo

Zapomnij o zaawansowanych i trudnych w obsłudze programach. W Firmao bez trudu znajdziesz najważniejsze opcje. W pisz cenę transakcji, a system sam na tej podstawie uzupełni resztę danych. Twój klient zaakceptował ofertę? Prostym kliknięciem możesz zmienić ofertę na fakturę Vat. Potrzebujesz szybko wyszukać transakcję po numerze? Skorzystaj z intuicyjnej wyszukiwarki Firmao, która bez trudu umożliwi Ci szybki podgląd dokumentów.


voip
Wygodnie

Bez trudu mogą Państwo wysłać fakturę do kontrahentów z własnej bazy danych zintegrowanej z programem CRM. Firmao zapewnia możliwość edycji szablonów. W łatwy sposób możesz dostosować Firmao pod siebie Brakuje w systemie indywidualnego pola? Bez większego wysiłku mogą Państwo zdefiniować dodatkowe pole oraz wybrać jego strukturę. Posiadamy w systemie raporty i wykresy, dzięki którym prowadzenie firmy staje się przyjemnością, a nie ciężką pracą.


voip
Kompleksowo

Firmao umożliwia pełną integrację z magazynem produktów. Nie musimy się o nic się martwić, system sam poinformuje nas o zbliżających się terminach płatności. Własne logo na fakturze oraz dobrze dobrany szablon to propozycja dla przedsiębiorców którzy wiedzą, że wygląd dokumentu ma ogromny wpływ na postrzeganie naszej firmy przez kontrahentów.Moduł Fakturowania jest zintegrowany z pozostałymi modułami Firmao CRM: Ofertowanie, Księgowość, Ewidencja czasu pracy, Obsługa magazynu, Zadania, Projekty, Ewidencja środków trwałych, CRM.

Firmao w liczbach

8 lat
na rynku
100mln.
emaili
5mln.
zadań
30tys.
użytkowników
9.9/10
ocena Opineo.pl

Wypróbuj bezpłatnie FirmaoZakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.
Oprogramowanie Firmao może zostać zainstalowane również na serwerach w Państwa firmie.
Oprogramowanie Firmao może być dostosowywane do indywidualnych potrzeb firm.


Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM