Oferta wiele produktów - System CRM i oprogramowanie ERP Firmao

Oferta wiele produktów

W systemie Firmao mamy możliwość utworzenia oferty, na której będą znajdowały się zdjęcia danego produktu. Służyć do tego będzie odpowiedni szablon oferty – Oferta wiele produktów. Jest on przydatny, jeśli chcemy wystawić ofertę z wieloma produktami, do którego dodaliśmy wiele zdjęć.

Dodatkowo w systemie istnieją również inne szablony, w których pojawiają się zdjęcia danego produktu, są to: Oferta zdjęciowa, Oferta jeden produkt.

Krok 1: Dodanie zdjęcia produktu

Zdjęcie wygeneruje się na podglądzie oferty, jeżeli będzie dodane do produktów. Aby to zrobić, musimy przejść do modułu „Produkty/Magazyny” w górnym menu. Następnie klikamy na nazwę produktu, do którego chcemy wgrać zdjęcie.

Otworzy się widok szczegółów danego produktu. Uzyskamy tym samym dostęp do zakładek. W zależności od wybranego widoku zakładki znajdują się pod bądź po prawej stronie szczegółów produktu. Następnie wybieramy zakładkę „Pliki” i klikamy niebieski plus w lewym górnym rogu zakładki.

Następnie otworzy się okno, w którym będziemy mogli przejrzeć wszystkie pliki w naszym komputerze. Zaznaczamy kliknięciem lewego przycisku myszki konkretne zdjęcie, a następnie klikamy „Otwórz„.

Kolejno w oknie dodawania pliku klikamy „Dodaj” w prawym dolnym rogu. Wgrane zdjęcie będzie widoczne jako plik w szczegółach produktu oraz na ofercie zdjęciowej.


Krok 2: Utworzenie oferty

Gdy posiadamy już dodany produkt wraz z plikiem zdjęciowym, musimy utworzyć ofertę.

Proces tworzenia nowej oferty opisywaliśmy tutaj.

Krok 3: Zmiana szablonu oferty na ofertę z wieloma produktami

Po utworzeniu oferty w celu zmiany szablonu musimy przejść do jej podglądu. Aby to zrobić, klikamy w menu „Oferty/zamówienia„, a następnie w numer oferty.

W szczegółach danej oferty klikamy przycisk „Podgląd„, który znajduje się po prawej stronie numeru oferty. Następnie klikamy w listę rozwijaną wszystkich dostępnych szablonów ofert i wybieramy „Oferta wiele produktów„. Zdjęcia produktów będą widoczne pod każdym produktem na ofercie, a także widoczny będzie opis produktów. Dodatkowo jeśli w szczegółach produktu zdefiniowane mamy pola dodatkowe, one również się pojawią na szablonie. Więcej informacji odnośnie pól dodatkowych znajdziemy tutaj.

Wskazówka: „O nas” możemy zmienić w zakładce Dane Firmy Dane Firmy, natomiast grafikę na pierwszej stronie możemy zmienić w programie iReport.

O tym piszemy w artykule:

Wypróbuj bezpłatnie demo Firmao


Mam kod polecający
Zakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.


Umów się na prezentacjępreview