Oferta zdjęciowa - System CRM i oprogramowanie ERP Firmao

Oferta zdjęciowa

W systemie Firmao mamy możliwość utworzenia oferty, na której będzie znajdowało się zdjęcie danego produktu. Służyć do tego będzie odpowiedni szablon oferty – Oferta zdjęcia. Dodatkowo w systemie istnieją również inne szablony, w których pojawiają się zdjęcia danego produktu, są to: Oferta jeden produkt, Oferta wiele produktów.


Krok 1: Dodanie zdjęcia produktu

Zdjęcie wygeneruje się na podglądzie oferty, jeżeli będzie dodane do produktu. Aby to zrobić, musimy przejść do modułu „Produkty/Magazyny” w górnym menu. Następnie klikamy na nazwę produktu, do którego chcemy wgrać zdjęcie.

Otworzy się widok szczegółów danego produktu. Uzyskamy tym samym dostęp do zakładek. W zależności od wybranego widoku zakładki znajdują się pod bądź po prawej stronie szczegółów produktu. Następnie wybieramy zakładkę „Pliki” i klikamy niebieski plus w lewym górnym rogu zakładki.

Następnie otworzy się okno, w którym będziemy mogli przejrzeć wszystkie pliki w naszym komputerze. Zaznaczamy kliknięciem lewego przycisku myszki konkretne zdjęcie, a następnie klikamy „Otwórz„.

Kolejno w oknie dodawania pliku klikamy „Dodaj” w prawym dolnym rogu. Wgrane zdjęcie będzie widoczne jako plik w szczegółach produktu oraz na ofercie zdjęciowej.


Krok 2: Utworzenie oferty

Gdy posiadamy już dodany produkt wraz z plikiem zdjęciowym, musimy utworzyć ofertę. Proces tworzenia nowej oferty opisywaliśmy tutaj.

Krok 3: Zmiana szablonu oferty na ofertę zdjęciową

Po utworzeniu oferty w celu zmiany szablonu musimy przejść do jej podglądu. Aby to zrobić, klikamy w menu „Oferty/zamówienia„, a następnie w numer oferty.

W szczegółach danej oferty klikamy przycisk „Podgląd„, który znajduje się po prawej stronie numeru oferty. Następnie klikamy w listę rozwijaną wszystkich dostępnych szablonów ofert i wybieramy „Oferta zdjęcia„. Zdjęcie produktu będzie widoczne pod jego pozycją na wygenerowanej ofercie, po prawej stronie będzie znajdował się zdefiniowany w produkcie opis.

O tym piszemy w artykule:

Wypróbuj bezpłatnie demo Firmao


Mam kod polecający
Zakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.


Umów się na prezentacjępreview