Oferta jeden produkt - System CRM i oprogramowanie WMS Firmao

Oferta jeden produkt

W systemie Firmao mamy możliwość utworzenia oferty, na której będą znajdowały się wszystkie wgrane do systemu zdjęcia produktu. Służyć do tego będzie odpowiedni szablon oferty – Oferta jeden produkt. Dodatkowo w systemie istnieją również inne szablony, w których pojawiają się zdjęcia danego produktu, są to: Oferta zdjęciowa, Oferta wiele produktów.


Dodanie zdjęcia produktu

Zdjęcie wygeneruje się na podglądzie oferty, jeżeli będzie dodane do produktu. W tym celu klikamy moduł „Produkty/Magazyny” w głównym menu. Następnie klikamy na nazwę produktu, do którego chcemy wgrać zdjęcie.


Otworzy się widok szczegółów danego produktu. Następnie wybieramy zakładkę „Pliki” i klikamy niebieski plus w lewym górnym rogu zakładki.


Następnie otworzy się okno, w którym będziemy mogli przejrzeć wszystkie pliki w naszym komputerze. Zaznaczamy kliknięciem lewego przycisku myszki konkretne zdjęcie lub parę zdjęć, klikając CTRL i zaznaczając wiele plików, a następnie klikamy „Otwórz”.


Kolejno w oknie dodawania pliku klikamy „Dodaj” w prawym dolnym rogu. Wgrane zdjęcie będzie widoczne jako plik w szczegółach produktu oraz na ofercie zdjęciowej.


Utworzenie oferty

Gdy posiadamy już dodany produkt wraz z plikiem zdjęciowym, tworzymy ofertę.

Proces tworzenia nowej oferty opisywaliśmy w instrukcji „Oferty/zamówienia”.


Zmiana szablonu oferty na ofertę z jednym produktem

Po utworzeniu oferty w celu zmiany szablonu przechodzimy do jej podglądu.

W tym celu klikamy w menu głównym „Oferty/zamówienia”, a następnie w numer oferty.


W szczegółach danej oferty klikamy przycisk „Podgląd”, który znajduje się po prawej stronie numeru oferty.


Następnie klikamy w listę rozwijaną wszystkich dostępnych szablonów ofert i wybieramy „Oferta jeden produkt”. Zdjęcia produktu będą widoczne jedno pod drugim, pod danymi dotyczącymi oferty.

Wskazówka: „O nas” możemy zmienić w zakładce Dane Firmy Dane Firmy, natomiast grafikę na pierwszej stronie możemy zmienić w programie iReport.

O tym piszemy w artykule:

Wypróbuj bezpłatnie demo Firmao


Mam kod polecający
Zakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.


Umów się na prezentacjępreview