Strona internetowa dla małych firm

Opublikowano: 05.08.19Marketing
Strona internetowa dla małych firm

W pewnym momencie, w głowie każdego przedsiębiorcy pojawia się kwestia zaprojektowania strony internetowej (dotyczy to w szczególności nowych firm, które dopiero startują).

Ważna jest nie tylko kwota, jaką należy wydać na taką stronę, ale również to, aby dokładnie zaplanować na co ją wydać. W poniższym artykule znajdziesz informacje, o tym na co powinieneś zwrócić uwagę oraz dzięki jakim narzędziom możesz pozyskać więcej klientów.

W co warto zainwestować?

W treść. Co możesz przekazać na swojej stronie, co zwiększy prawdopodobieństwo, że potencjalni klienci chętniej Cię wybiorą? Jakie funkcje możesz dodać do swojej witryny, które zwiększą popyt na usługi? Może warto poświęcić czas na bloga? Istnieje duże prawdopodobieństwo, że każda z kombinacja tych rzeczy pomoże Ci lepiej rozwinąć firmę, niż idealnie zaprojektowana strona.

Podjęcie decyzji

Oto przykłady pytań, które powinieneś zadać sobie, próbując podjąć decyzję:

  • Dla kogo ma być strona internetowa?
  • Czy Twoja witryna przyniesie ci pieniądze? 
  • Jakie funkcjonalności są dla Ciebie odpowiednie?

Warto zainwestować w narzędzia do kontaktu z klientami

Callback i Livechat

Firmao oferuje dwie funkcjonalności, które pozwolą Ci na łatwiejszy kontakt z potencjalnymi klientami bezpośrednio z Twojej strony internetowej.

Strona internetowa dla małych firm: Callback

Callback pozwoli zainteresowanym zostawić do ciebie numer telefonu. Dzięki niemu będziesz mógł w krótkim czasie przedstawić swoją ofertę, czy rozwiać wątpliwości klienta przed zakupem Twojego produktu.

Strona internetowa dla małych firm: Livechat

Natomiast Livechat pozwoli Twoim konsultantom, czy pracownikowi na czat z osobą, która obecnie jest na Twojej stronie internetowej. Są to rozwiązania, które wiele nie kosztują (sprawdź ceny), a są dużą wartością dodaną dla każdej firmy, nie tylko małej.

Nie zapomnij o udostępnieniu artykułu!
FacebookTwitterMessengerLinkedIn

Related articles

Wypróbuj bezpłatnie Firmao