Światowy Dzień Turystyki

Opublikowano: 27.09.21Marketing
Światowy Dzień Turystyki

Pandemia COVID-19, która rozpoczęła się w 2020 roku, miała ogromny wpływ społeczny i gospodarczy. Uderzyła ona w każdy obszar gospodarki. Ludzie nie mogli wychodzić z domu. W wakacje 2020 roku podróżowanie było bardzo utrudnione, a wiele krajów miało nałożone wewnętrzne obostrzenia.

W związku z tym UNWTO (ang. United Nations World Tourism Organization), wyznaczyła 27 wrzesień 2021 jako Światowy Dzień Turystyki 2021 pod hasłem „Turystyka na rzecz rozwoju sprzyjającego włączeniu społecznemu”.

Światowy Dzień Turystyki – turystyka na rzecz rozwoju sprzyjającego włączeniu społecznemu

Światowy Dzień Turystyki

Ten dzień to okazja do spojrzenia poza statystyki turystyczne i uznania, że ​​za każdą liczbą stoi osoba. UNWTO zaprasza swoje państwa członkowskie, a także państwa niebędące członkami, siostrzane agencje ONZ, przedsiębiorstwa i osoby prywatne do świętowania wyjątkowej zdolności turystyki do zapewnienia, że ​​nikt nie zostanie pominięty, gdy świat zaczyna się ponownie otwierać i patrzeć z nadzieją w przyszłość.

Ponowne uruchomienie turystyki pomoże w ożywieniu gospodarki i rozwoju. Istotne jest, aby korzyści, jakie to przyniesie, były szeroko i sprawiedliwie wykorzystywane.

Nic tak nie rozwija inteligencji jak podróżowanie.

Emile Zola

Firmao wspiera #WTD

Firmao jest programem CRM w chmurze, dzięki temu możesz pracować z dowolnego miejsca na świecie. Jedyne co musisz mieć to dostęp do Internetu. Cytat Emile jest bardzo trafny. Podróżowanie nie tylko pozwala wypocząć, ale także poszerza horyzonty i pozwala doskonalić wiele umiejętności, np. zarządzanie czasem. Dla wielu inwestorów i zarządzających taka umiejętność jest obowiązkiem, bez którego nie będzie dobrych wyników inwestycyjnych.
Program Firmao znajduje się na serwerach firmy Amazon. Wszystkie dane w programie, w każdym miejscu, w którym jesteś są bezpieczne.

Światowy Dzień Turystyki

Światowy Dzień Turystyki, obchodzony co roku 27 września, jest światowym dniem obchodów sprzyjającym świadomości społecznej, kulturowej, politycznej i ekonomicznej wartości turystyki oraz wkładu, jaki ten sektor może wnieść w osiągnięcie Celów Zrównoważonego Rozwoju.

Światowy Dzień Turystyki w Internecie

Na Social Mediach od samego rana publikowane są posty z hasztagiem #WTD #WTD2021. Wiele firm i organizacji wspiera dzisiejsze święto, dzięki czemu turystyka może się „rozwijać” na nowo.

Author Avatar Damian Janicki

Customer Success Manager. Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze klienta. Firmao nie ma przed nim tajemnic. Dzięki ciągłej pracy z klientami, doskonale wie przed jakimi problemami stają firmy bez odpowiedniego oprogramowania.

Nie zapomnij o udostępnieniu artykułu!
FacebookTwitterMessengerLinkedIn

Related articles

Wypróbuj bezpłatnie Firmao