Co to jest CRM – Firmao

Oprogramowanie crm onlineNa początku, aby zrozumieć pojęcie CRM należy zadać sobie pytanie, co  tak naprawdę oznacza skrót CRM?

CRM to skrót z angielskiego Customer Relationship Management. Tłumacząc to pojęcie na język polski, znajdziemy odpowiedź na pytanie, czym tak właściwie jest i do czego służy oprogramowanie CRM. Jako iż nasz skrót oznacza “zarządzanie relacjami z klientem”, możemy już na samym początku stwierdzić, że jest to nurt odchodzący od marketingu masowego.

Główne cele programu CRM to:

  • pozyskanie nowego klienta
  • rozwinięcie stałej relacji z klientem
  • utrzymanie klienta

Firmao CRM – związek z klientem

Moduł Firmao CRM (Customer Relationships Management) to internetowy system zarządzania relacjami z klientami firmy. Pozwala zebrać w jednym miejscu dane obecnych i potencjalnych kontrahentów, wyznaczać i monitorować zadania związane z ich obsługą, katalogować informacje dotyczące kontaktów, transakcji i działań marketingowych.

Program Firmao przeznaczony jest dla firm, które chcą zachować przejrzysty obraz relacji z klientem na wszystkich jego etapach, zaczynając od momentu nawiązania relacji, poprzez przygotowanie oferty, sprzedaż, aż po późniejszą opiekę posprzedażową i pomoc.

Wiedza o klientach to przede wszystkim:

  • Przewaga nad naszą konkurencją
  • Optymalizacja czasu pracy
  • Zwiększenie dochodów firmy
  • Utrzymanie stałej relacji z klientem

Warto mieć świadomość, że pozycja rynkowa firmy nie zależy od pojedynczej transakcji, lecz już od samego początku nawiązania pierwszego kontaktu.

  • Program Firmao CRM jest idealnym sposobem optymalizacji organizacji wewnętrznej firmy.
  • Zarządzanie relacjami z klientem nigdy nie było łatwiejsze.

Korzyści z użytkowania programu Firmao CRM

Prosta ewidencja, archiwizacja rozmów telefonicznych i korespondencji, łatwy i szybki podział kontrahentów na grupy, pobieranie danych klienta z GUS, baza transakcji, tworzenie zadań dla klientów, integracja z pocztą e-mail, zarządzanie kontaktami to tylko część z spośród wielu korzyści, jakie daje nam użytkowanie programu. Możliwość synchronizacji kalendarza z Google, obsługa magazynu, moduł księgowości, tworzenie raportów, szybka wyszukiwarka z możliwością uwzględnienia filtrów to funkcjonalności nowoczesnej firmy XXI wieku.

Pełną funkcjonalność mogą Państwo znaleźć tutaj

Lista artykułów

Wypróbuj bezpłatnie Firmao


Mam kod polecający
Zakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.
Oprogramowanie Firmao może zostać zainstalowane również na serwerach w Państwa firmie.
Oprogramowanie Firmao może być dostosowywane do indywidualnych potrzeb firm.