Firmao – jeden program CRM, wiele możliwości

Opublikowano: 23.07.21Biznes
Firmao jeden program CRM

W środę 21.07.2021 roku świat obiegła informacja, że firma Salesforce, która oferuje system CRM przejęła Slack’a, który jest darmową usługą internetową opartą na chmurze. Aplikacja pełni rolę komunikatora internetowego, który umożliwia komunikację tekstową oraz głosową wraz z możliwością wysyłania multimediów. Dlaczego o tym piszemy? Bo my nie musimy kupować takich firm. Wszystkie wyżej wspomniane funkcjonalności i udogodnienia już posiadamy. Podsumujemy to słowami z tytułu: Firmao jeden program CRM, wiele możliwości.

Firmao to system CRM (o CRM przeczytacie klikając tutaj). Posiada on własny komunikator, który bezpośrednio z systemu pozwala na wysyłanie wiadomości, zdjęć oraz załączników do wszystkich użytkowników. W oferowanym przez nas systemie można również tworzyć grupy, aby móc kontaktować się na dane tematy tylko z wybranymi osobami. Jest to funkcja, która zdecydowanie ułatwia pracę. Program Firmao CRM pozwala również na sprawne zarządzanie firmą z każdego miejsca na świecie.

Firmao jeden program, wiele możliwości

Wystarczy spojrzeć na zdjęcie.

Naszym klientom proponujemy rozwiązania ze świata biznesu, umożliwiając im pracę zdalną z każdego miejsca na świecie. Dla nas najważniejszy jest klient i jego wygoda, każdego dnia usprawniamy nasz program, aby był jeszcze prostszy w obsłudze oraz żeby odpowiadał na wiele potrzeb klientów. Nasze działania są zorientowane na potrzeby klienta dlatego chcemy się dalej rozwijać.

Pandemia koronawirusa (nie ukrywajmy), była dla wszystkich dużym zaskoczeniem. Firmy, które do tej pory pracowały stacjonarnie musiały zmienić tryb swojej pracy. Praca zdalna stała się już w 2021 roku bardzo powszechnym zjawiskiem. Na tyle, że wiele firm do tej pory nie wróciło do pracy w biurze.

Rozwiązanie, które oferujemy klientom jest proste. Cała firma w jednym programie, na wielu urządzeniach, zarządzana z dowolnego miejsca na świecie. To system CRM pozwala ogromnym korporacjom na zarządzanie swoją firmą. Dzięki temu mogą sprzedawać, obsługiwać klientów, realizować projekty i za pomocą jednego programu koordynować wszystkimi zadaniami.

W systemie Firmao dane przechowywane są w chmurze, nie ma konieczności instalowania programu, który pochłaniałby ogrom miejsca i spowalniał pracę komputera. To program, który pozwala na sprawne zarządzanie firmą. Łączy pracowników, klientów i partnerów, a przy tym usprawnia funkcjonowanie firmy.

W swojej ofercie posiadamy nowoczesną przestrzeń umożliwiającą współpracę pracowników przy danym projekcie, komunikację, obsługę klienta i magazynu, ale przede wszystkim system CRM.

Zarejestruj się i przetestuj program. Przekonaj się sam, że Firmao to najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

Author Avatar Damian Janicki

Customer Success Manager. Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze klienta. Firmao nie ma przed nim tajemnic. Dzięki ciągłej pracy z klientami, doskonale wie przed jakimi problemami stają firmy bez odpowiedniego oprogramowania.

Nie zapomnij o udostępnieniu artykułu!
FacebookTwitterMessengerLinkedIn

Related articles

Wypróbuj bezpłatnie Firmao