Najlepsze systemy CRM

Opublikowano: 29.07.21CRM
Najlepsze systemy CRM

Firma Sellwise opublikowała kolejny ranking systemów CRM dla MŚP. Słysząc najlepsze systemy CRM uważamy, że Firmao nie mogło tam zabraknąć. Z radością możemy ogłosić, że nasza firma w rankingu opracowanym przez Szymona Negacza otrzymała wyróżnienie, bo Firmao to coś więcej niż CRM. W ostatnim artykule „Firmao jeden program, wiele możliwości” pisaliśmy o tym, że nasz system wyróżnia się funkcjonalnościami, które możemy zaoferować naszym klientom. Możliwości naszego systemu są bardziej rozbudowane, niż w podstawowych systemach CRM.

W Firmao jest możliwość obsługi kilku magazynów, przygotowywania ofert oraz zamówień. Wszystko bezpośrednio w programie, dzięki czemu jest to idealne rozwiązanie również dla dużych firm. Małe i średnie firmy dzięki tej opcji mogą zaoszczędzić koszty związane z obsługą zamówień oraz magazynów w kilku programach. Oferujemy im jeden dedykowany system CRM, który również może być określany jako system ERP.

Firmao już w swoim opisie modułów posiada opis systemu ERP ONLINE – OBSŁUGA PRODUKCJI, MAGAZYNU.

Jak to wygląda w praktyce?

Zarejestruj się i przetestuj program. Przekonaj się sam, że Firmao to najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

Wracając do tematu, jeśli chodzi o najlepsze systemy CRM, rok temu również pojawiliśmy się w rankingu. Zajęliśmy wówczas 1-sze miejsce w rankingu CRM w kategorii najlepszego wsparcia technicznego. Byliśmy także na trzecim miejscu najlepszych systemów CRM (drugie miejsce było ex aequo). Więcej o tym przeczytacie tutaj. Cieszymy się, że możemy każdego dnia usprawniać funkcjonowanie tysięcy firm w Polsce i na świecie.

Wszystkie systemy, które znalazły się w rankingu możecie poznać klikając tutaj.

Author Avatar Damian Janicki

Customer Success Manager. Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze klienta. Firmao nie ma przed nim tajemnic. Dzięki ciągłej pracy z klientami, doskonale wie przed jakimi problemami stają firmy bez odpowiedniego oprogramowania.

Nie zapomnij o udostępnieniu artykułu!
FacebookTwitterMessengerLinkedIn

Related articles

Wypróbuj bezpłatnie Firmao