Dostosuj system pod potrzeby Twojej firmy i osiągnij sukces, tak jak Euro Vinyl

Opublikowano: 03.11.21Zarządzanie
Dostosuj system pod potrzeby Twojej firmy

Dwa miesiące temu rozpoczęliśmy rozmowy z firmą Euro Vinyl, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości folii PCV. Firma okazała się klientem, który posiadał bardzo specyficzne i indywidualne zapotrzebowanie.

Pierwsze kroki

Podczas naszych pierwszych konferencji skupiliśmy się na dostosowaniu programu pod potrzeby firmy Euro Vinyl. Firmao umożliwia personalizację wszystkich dostępnych opcji tak, aby w pełni dostosować je pod konkretne wymagania. 

Ważnym elementem, który wpłynął na możliwość skonfigurowania programu pod klienta była możliwość indywidualnego wyboru języka na każdej licencji. System Firmao może być w języku PL, DE, EN, RU przez co mogliśmy od razu dostosować go do każdego pracownika firmy. Każdy z naszych klientów ma również możliwość wyboru, w jakich krajach docelowo będą wspierane dokumenty wystawiane w naszym rozwiązaniu.

Indywidualne dostosowanie systemu

W kolejnym kroku skupiliśmy się na dostosowaniu statusów dla ofert oraz zamówień poprzez wykorzystanie naszych indywidualnych słowników, które świetnie sprawdzają się, aby przenieść istniejącą organizację pracy i nie uczyć się wszystkich etapów pracy w programie od nowa. Dokonaliśmy również podziału bazy klientów tworząc dostosowane zakładki, które kolejno dodaliśmy po lewej stronie menu tak jakby istniały one w programie już od samego początku. 

Firmao świetnie sprawdziło się przy takim podziale, ponieważ nasz nowy klient mógł sam zdecydować w jaki sposób i na jakich warunkach program ma podzielić bazę składającą się z ponad 4000 klientów.  Mimo że rozmawiamy tu o liczbach występujących w tysiącach, to poprzez własne zakładki mogliśmy zachować perfekcyjną czytelność wszystkich wymaganych informacji.

Ostateczną decyzję o zakupie programu przesądziło nasze wsparcie

Klient codziennie od 8 do 17 mógł skontaktować się z nami, aby połączyć się zdalnie i omówić najważniejsze pytania, od razu w praktyce. W formie połączeń zdalnych mogliśmy wspólnie ułożyć oraz opisać wszystkie niezbędne do wdrożenia zmiany w programie. 

Jest to bardzo ważny krok na etapie dostosowywania programu, ponieważ omawiając zmiany i nowe opcje w programie mogliśmy wspólnie prześledzić cały proces na jednym ekranie – pisanie zmian indywidualnych staje się dzięki temu łatwiejsze i prostsze do wyobrażenia.

Co zrobiliśmy po wdrożeniu?

Po wdrożeniu naszego rozwiązania zaczęliśmy się skupiać na optymalizacji wszelkich wewnętrznych procesów, które były realizowane dotychczas w Euro Vinyl w sposób ręczny. 

Dzięki indywidualnym zmianom, mogliśmy usprawnić organizację pracy tworząc autorskie działanie programu na rzecz usprawnienia szybkości działania pracowników. Obecnie zamiast tworzyć wszystkie zamówienia w sposób ręczny są one automatycznie generowane za pomocą jednego kliknięcia przycisku.  Nasz klient nie musi się już martwić o przeliczanie poprawnych cen dla swoich indywidualnych kontrahentów.

Wszelkie dokumenty celem usprawnienia są również automatyczne wysłane w postaci wiadomości email do klienta.

Poprzez wyeliminowanie możliwych błędów ludzkich za pomocą naszych spersonalizowanych zmian klient obecnie ma więcej czasu na pozyskiwanie nowych kontrahentów, co znacznie wpływa na zwiększenie zysku generowanego przez firmę.

Jesteś zainteresowany wdrożeniem systemu do zarządzania firmą? Skontaktuj się z nami! Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości!

Nie zapomnij o udostępnieniu artykułu!
FacebookTwitterMessengerLinkedIn

Related articles

Wypróbuj bezpłatnie Firmao