Jakie korzyści dla Twojej firmy może przynieść system WMS?

Opublikowano: 15.10.21WMS

Korzyści płynące z oprogramowania WMS można sprowadzić do dwóch kluczowych części: WMS pomoże Ci poprawić wydajność Twojej firmy teraz i pomoże Ci podejmować lepsze decyzje biznesowe w przyszłości.

W świecie, w którym wydajność opiera się na połączeniu rzeczy, firmy dostrzegły konieczność posiadania spójnego centrum informacji biznesowych; rozwiązanie, które eliminuje silosy danych i ciągłą potrzebę przekazywania fragmentów informacji między działami.

Postaw na sukces razem z Firmao WMS

Indywidualny sukces każdego sektora biznesowego jest ze sobą powiązany, więc sensowne jest, aby ich przepływ pracy również taki był. Posiadanie tylko jednego systemu w firmie pozwala pracownikom na wydajniejsze udostępnianie i wykorzystywanie danych oraz zapewnia odpowiednią synchronizację każdej części maszyny organizacyjnej.

Przejrzystość to pierwszy krok na drodze do poprawy, a system WMS rzuca światło na każdy zakamarek Twojej działalności. Uzyskując wyraźniejszy obraz swojej firmy, możesz dokładnie zobaczyć, gdzie i jak robić rzeczy bardziej efektywnie. Ta głębia wglądu jest nieoceniona, gdy upewnisz się, że twoje podstawy proceduralne są gotowe do budowania.

Kiedy jesteś gotowy do dalszego rozwoju swojej firmy, niemożliwe jest podejmowanie świadomych, uzasadnionych finansowo decyzji, jeśli nie masz pełnego obrazu, a nie możesz uzyskać pełnego obrazu, gdy wszystkie dane biznesowe są zaszyte w asortymencie przestarzałych programów i arkuszy kalkulacyjnych.

Jeśli chcesz rozwijać swoją firmę, budować bazę wiedzy lub po prostu znaleźć sposób, aby Twoja organizacja usprawniła przepływ pracy, odpowiedzią może być system WMS.

Czym różni się CRM od WMS?

Zarówno CRM jak i WMS pozwalają na rozpowszechnianie informacji w całym przedsiębiorstwie i służą do usprawniania procesów biznesowych.

CRM (Customer Relationship Management) to system, który służy do zarządzania relacjami z klientami. Pomaga on w śledzeniu kontaktów z klientami, zarządzaniu szansami sprzedażowymi i świadczeniu obsługi klienta.

WMS (Warehouse Management System) to system, który służy do zarządzania magazynem. Pomaga on w śledzeniu zapasów,

Czy potrzebujesz systemu WMS?

Nawet jeśli uważasz, że w tej chwili nie potrzebujesz WMS, jeśli planujesz rozwijać swój biznes, znacznie łatwiej jest teraz wdrożyć wymaganą infrastrukturę, niż próbować wdrożyć WMS, gdy Twoje obecne procesy już mają problemy nadążać za popytem.

Jeśli nadal się wahasz- zachęcamy do rejestracji i przetestowania wszystkich funkcjonalności naszego systemu Firmao WMS przez 14 dni za darmo.

Author Avatar Damian Janicki

Customer Success Manager. Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze klienta. Firmao nie ma przed nim tajemnic. Dzięki ciągłej pracy z klientami, doskonale wie przed jakimi problemami stają firmy bez odpowiedniego oprogramowania.

Nie zapomnij o udostępnieniu artykułu!
FacebookTwitterMessengerLinkedIn

Related articles

Wypróbuj bezpłatnie Firmao