Jaki system CRM dla przychodni?

Opublikowano: 24.06.23CRM

Od dobrych relacji z klientem uzależniony jest rozwój oraz funkcjonowanie wielu branż. Dotyczy to także prywatnego sektora medycznego, który cieszy się w Polsce coraz większym zainteresowaniem. Jeśli prowadzisz przychodnię, to inwestycja w narzędzia IT to najlepszy pomysł na rozwój biznesu. Na szczególną uwagę zasługuje oprogramowanie CRM dla przychodni od Firmao, które pomoże Ci sprawnie administrować placówką. Co możesz zyskać, inwestując w ten system? Sprawdź!

CRM dla branży medycznej

Firmao to oprogramowanie CRM cieszące się dużą popularnością w każdym sektorze, który opiera swoją działalność na współpracy z klientem. Dobre relacje z pacjentami są również istotne w przypadku prywatnego sektora medycznego. Twoja przychodnia może wiele zyskać na wdrożeniu nowoczesnego systemu IT, w tym oprogramowania do zarządzania. Pozwoli Ci on zautomatyzować wiele procesów zachodzących w firmie, tym samym odciążając pracowników administracji swojej placówki. Jako członek kadry zarządzającej będziesz miał zawsze dostęp do systemu CRM przychodni. Wystarczy mieć przy sobie smartfona z dostępem do internetu – logujesz się za pośrednictwem przeglądarki!

System CRM tworzący bazę pacjentów, ułatwiający rejestrację i umawianie wizyt u lekarza

Z pomocą oprogramowania CRM dla branży medycznej Firmao zostanie zaprojektowana baza, w której znajdą się informacje dotyczące wszystkich pacjentów przychodni. Możesz uzupełnić ją o takie dane jak np. przebieg choroby, historia leczenia, lekarze prowadzący kurację itp. Jednak co najważniejsze – dzięki CRM dla przychodni stworzysz nowoczesny i praktyczny system rejestracji, który umożliwia rezerwację terminów wizyt o każdej porze dnia i nocy. Wystarczy, że Twoi pacjenci odwiedzą stronę internetową placówki medycznej, na której będzie dostępny wygodny formularz.

Jak wdrożyć system CRM w przychodni?

Inwestycja w narzędzia IT opłaca się w branży medycznej. Wykorzystując oprogramowanie CRM w przychodni, zabezpieczysz dane swoich pacjentów, ułatwisz im rejestrację oraz zmniejszysz liczbę obowiązków swoim pracownikom. Jeśli chcesz wdrożyć takie rozwiązanie w swojej placówce, skontaktuj się z Firmao! Przygotujemy dla Ciebie rozbudowane narzędzie, które będzie ściśle dostosowane do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

Zobacz również nasz system CRM dla aptek.

Nie zapomnij o udostępnieniu artykułu!
FacebookTwitterMessengerLinkedIn

Related articles

Wypróbuj bezpłatnie Firmao