Ranking najlepszych systemów CRM – Sellwise

Opublikowano: 28.04.21CRM
Ranking najlepszych systemów CRM Sellwise

W 2020 roku jedna z polskich firm consultingowych Sellwise opublikowała kolejny już ranking systemów CRM. Miło nam poinformować, że Firmao znalazło się na 1-szym miejscu w rankingu CRM w kategorii najlepszego wsparcia technicznego oraz na trzecim miejscu najlepszych systemów CRM (drugie miejsce było ex aequo). Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego przedsięwzięcia i czekamy z niecierpliwością na „Ranking najlepszych systemów CRM dla MŚP 2021”.

Firma Firmao powstała przede wszystkim z pasji do informatyki i nowych technologii. Program dedykowany jest dla przedsiębiorców, którzy nie chcą korzystać z dziesięciu programów, każdy do innej rzeczy. Maile, zamówienia, kontrahenci, kalendarz, zadania. My się nie ograniczamy, mamy wszystko i możemy mieć jeszcze więcej. Przyjemnością dla nas jest zmieniać i ulepszać system dla naszych klientów. Często wygląda to tak, że z tysiąca firm, które nam zaufały, tylko jedna potrzebuje danego usprawnienia. Projektując program samodzielnie, możemy sobie na to pozwolić w krótkim czasie.

Nasza firma – najlepszy system CRM na rynku!

Każdy z obecnych w rankingu Sellwise systemów ma wady i zalety. Żaden nie jest doskonały, gdy patrzy się na niego ogólnie. W Firmao cenimy potrzeby naszych klientów i na bieżąco rozwiązujemy problemy, z którymi muszą mierzyć się niemal każdego dnia. Nie patrzymy ogólnie na firmy, dla każdej jesteśmy w stanie się zmienić i dostosować. Nasi programiści działają dzień, czasem nawet i noc, usprawniając i podkręcając program. Firmao to więcej niż CRM, mamy gospodarkę magazynową, czy projekty. Nasze starania docenił Sellwise w stworzonym przez swoich ekspertów rankingu najlepszych systemów CRM z czego jesteśmy bardzo dumni.

W czym nasz program CRM jest najlepszy?

Nasz program oferuje najlepszy support, co tylko podkreśla, jak ważny jest dla nas klient. Nikt nie chciałby czekać na pomoc gości z CRM przez sześć godzin. Żadna firma nie może sobie pozwolić na taki przestój. U nas ten czas jest zdecydowanie krótszy i w 2020 roku wyniósł 11 minut. Jest to najlepszym wynikiem w całym rankingu systemów CRM.

Firmao jako jeden z nielicznych posiada również moduł ofertowania, jest to niezwykle ważne dla przedsiębiorców, którzy dosłownie chcą mieć całą firmę w jednym miejscu. Dzięki nam to możliwe.

Serdecznie zachęcamy do przetestowania naszego systemu i sprawdzenia jednego z najlepszych systemów CRM według rankingu autorstwa Sellwise.

Filmy instruktażowe o naszym systemie CRM

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi filmami na kanale Firmao CRM/ERP YouTube. Znajdziecie tam wiele interesujących treści, które na pewno pomogą Wam w użytkowaniu naszego systemu.

Author Avatar Damian Janicki

Customer Success Manager. Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze klienta. Firmao nie ma przed nim tajemnic. Dzięki ciągłej pracy z klientami, doskonale wie przed jakimi problemami stają firmy bez odpowiedniego oprogramowania.

Nie zapomnij o udostępnieniu artykułu!
FacebookTwitterMessengerLinkedIn

Related articles

Wypróbuj bezpłatnie Firmao