Co to jest CRM?

Opublikowano: 15.11.17CRM
Co to jest CRM - Firmao

Na początku, aby zrozumieć pojęcie CRM należy zadać sobie pytanie, co tak naprawdę oznacza skrót CRM?

CRM to skrót z angielskiego Customer Relationship Management. Tłumacząc to pojęcie na język polski, znajdziemy odpowiedź na pytanie, czym tak właściwie jest i do czego służy oprogramowanie CRM. Jako iż nasz skrót oznacza “zarządzanie relacjami z klientem”, możemy już na samym początku stwierdzić, że jest to nurt odchodzący od marketingu masowego.

Główne cele programu CRM to:

  • pozyskanie nowego klienta,
  • rozwinięcie stałej relacji z klientem,
  • utrzymanie klienta.

Firmao CRM – związek z klientem

Moduł Firmao CRM (Customer Relationships Management) to internetowy system zarządzania relacjami z klientami firmy. Pozwala zebrać w jednym miejscu dane obecnych i potencjalnych kontrahentów, wyznaczać i monitorować zadania związane z ich obsługą, katalogować informacje dotyczące kontaktów, transakcji i działań marketingowych.

Program Firmao przeznaczony jest dla firm, które chcą zachować przejrzysty obraz relacji z klientem na wszystkich jego etapach, zaczynając od momentu nawiązania relacji, poprzez przygotowanie oferty, sprzedaż, aż po późniejszą opiekę posprzedażową i pomoc.

Wiedza o klientach to przede wszystkim:

  • przewaga nad naszą konkurencją,
  • optymalizacja czasu pracy,
  • zwiększenie dochodów firmy,
  • utrzymanie stałej relacji z klientem.

Warto mieć świadomość, że pozycja rynkowa firmy nie zależy od pojedynczej transakcji, lecz już od samego początku nawiązania pierwszego kontaktu.

  • Program Firmao CRM jest idealnym sposobem optymalizacji organizacji wewnętrznej firmy.
  • Zarządzanie relacjami z klientem nigdy nie było łatwiejsze.

Korzyści z użytkowania programu Firmao CRM

Prosta ewidencja, archiwizacja rozmów telefonicznych i korespondencji, łatwy i szybki podział kontrahentów na grupy, pobieranie danych klienta z GUS, baza transakcji, tworzenie zadań dla klientów, integracja z pocztą e-mail, zarządzanie kontaktami to tylko część spośród wielu korzyści, jakie daje nam użytkowanie programu. Możliwość synchronizacji kalendarza z Google, obsługa magazynu, moduł księgowości, tworzenie raportów, szybka wyszukiwarka z możliwością uwzględnienia filtrów to funkcjonalności nowoczesnej firmy XXI wieku.

Pełną funkcjonalność mogą Państwo znaleźć tutaj

Nie zapomnij o udostępnieniu artykułu!
FacebookTwitterMessengerLinkedIn

Related articles

Wypróbuj bezpłatnie Firmao