Integracja z programami do księgowości

Opublikowano: 16.06.20CRM
Integracja z programami do księgowości

Wybór odpowiedniego oprogramowania do prowadzenia księgowości nie jest łatwy. Obecnie na rynku znajduje się wiele film oferujących kompleksowe usługi związane z oprogramowaniem dla firm. Najbardziej popularny nie oznacza jednak najlepszy. Firmao oferuje integrację z kilkoma systemami do prowadzenia księgowości. Poniżej znajdziesz więcej informacji na ten temat.

Kiedy zakładasz działalność, stajesz przed wyborem oprogramowania do księgowości. Każdy nowy przedsiębiorca boryka się z tym problemem. Czy korzystać z oprogramowania, a jeśli tak, to z jakiego?  Skorzystać z usług księgowości zewnętrznej? Co się opłaca?

Możliwości jest wiele. Jeśli nie masz zbyt wielu klientów, być może wystarczy księgowość uproszczona. Musisz jednak wziąć pod uwagę, jak będzie wyglądała Twoja firma w przyszłości. Zmiana oprogramowania nie jest szybkim procesem, czasami jednak jest konieczna. Dlatego zanim zdecydujesz się na konkretne oprogramowanie, spróbuj je najpierw przetestować.
Na przetestowanie systemu Firmao masz 14 dni. W tym czasie możesz zadawać pytania analitykom, obejrzeć zdalną prezentację oraz usłyszeć opinie i porady naszych pracowników, którzy z pewnością pomogą w dokonaniu wyboru.

Dobrze dobrany system do księgowości zapewni Ci wygodę, szybkość i automatyzację wielu procesów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Firmao posiada integrację z:

Sage Symfonia

Ramzes

wapro Fakir

InsERT Rewizor GT

Sage Symfonia

Sage to zintegrowany system zarządzania księgowością, obszarem kadrowo-płacowym i sprzedażowym.

Integracja Sage Symfonia z Firmao: 

Integracja pozwala na wyeksportowanie transakcji zakupowych i sprzedażowych oraz dokumentów magazynowych do pliku.txt, który następnie można zaimportować do programu Symfonia. Dopuszczalnymi typami transakcji są faktury, faktury zaliczkowe, faktury korygujące oraz rachunek.
Wybór eksportowanych transakcji odbywa się za pomocą określenia ram czasowych wystawienia transakcji.

Ramzes:

Ramzes to aplikacja pozwalająca na prowadzenie uproszczonej, bądź pełnej księgowości. Pozwala w wygodny i szybki sposób spełnić obowiązki podatkowe, wysłać deklaracje (także elektroniczne), zanalizować koszty i przychody.

Integracja Ramzesa z Firmao: 

Integracja ta pozwala na eksport faktur z Firmao do pliku .xml, który następnie można zaimportować do programu Ramzes. Wyeksportować można faktury sprzedażowe zaznaczając je w systemie lub podając przedział czasowy.

Wapro:

Programy WAPRO ERP to komplet aplikacji do zarządzania w małych i średnich przedsiębiorstwach, wspierający pracę działów: sprzedaży, finansów i księgowości, kadr oraz pracowników mobilnych.

Integaracja Wapro z Firmao:

Integracja z WAPRO Fakir pozwala na przesyłanie kontrahentów, produktów oraz faktur (sprzedażowych i zakupowych) bezpośrednio z systemu Firmao do systemu WAPRO Fakir. Przesyłanie danych odbywa się w czasie rzeczywistym, a służy do tego specjalny integrator przygotowany przez iVend.pl.

Rewizor:

Rewizor to jeden z programów firmy Insert, jest systemem finansowo-księgowym ułatwiającym prowadzenie pełnej księgowości.

Integracja Rewizora z Firmao:

Integracja w systemie Firmao pozwala na wyeksportowanie transakcji (sprzedażowych oraz zakupowych ale tylko o typie „Faktura”). Następnie, aby zaimportować transakcje, tworzony jest plik z rozszerzeniem .epp. Wybór transakcji do eksportu odbywa się poprzez zaznaczenie ich na liście lub z poziomu szczegółów transakcji. Dodatkowo, integracja
Firmao – Rewizor  może odbywać się za pomocą integratora iVend.pl. Pozwala na przesyłanie kontrahentów, produktów oraz faktur (sprzedażowych i zakupowych) bezpośrednio z Firmao do systemu Rewizor. Przesyłanie danych odbywa się w czasie rzeczywistym.

Nie zapomnij o udostępnieniu artykułu!
FacebookTwitterMessengerLinkedIn

Related articles

Wypróbuj bezpłatnie Firmao