Gold Place – jak system CRM ułatwił codzienne obowiązki

Opublikowano: 22.02.19CRM

Zastanawiałeś się jak zmienia się zarządzanie firmą z systemem Firmao? Czy wprowadzenie systemu do firmy naprawdę zoptymalizuje Twoje działania? Ponad rok temu jeden z naszych obecnych klientów także zadawał sobie takie pytania. Zobacz, jak praca w Gold Place zmieniła się po roku od wdrożenia systemu Firmao.

Z poniższego artykułu dowiesz się m.in. jakie funkcjonalności są kluczowe w codziennej pracy w systemie oraz co sprawia, że z systemem Firmao praca jest znacznie efektywniejsza.

Na czym polega działalność firmy Gold Place?

Na początek warto scharakteryzować działalność wspomnianej firmy. Jakie funkcjonalności w systemie są szczególnie przydatne, w dużej mierze zależy od tego, co jest przedmiotem codziennych obowiązków danego przedsiębiorstwa. Na pytanie czym zajmuje się Gold Place odpowiada Przemysław Boruch:

Gold Place od 2010 roku udostępnia biura serwisowane i stanowiska pracy na powierzchni coworkingowej w centrum Warszawy w biurowcu kl. A – Atrium Centrum. Wielu klientów korzysta również z takich usług jak wirtualne biuro, obsługa księgowa, pomoc w założeniu firmy oraz gotowe spółki na sprzedaż, co pozwala rozpocząć działalność z dnia na dzień, posiadając pełną infrastrukturę do prowadzenia firmy. Szczególnie popularne jest wirtualne biuro z uwagi na reprezentacyjny adres przy al. Jana Pawła II 27 w Warszawie, jaki udostępniamy klientom do rejestracji siedziby firmy, szybkie przesyłanie skanów korespondencji i dostęp do komfortowych sal konferencyjnych rozliczanych godzinowo.”

Z powyższego opisu możesz z łatwością wywnioskować, że działalność prezentowanej firmy Gold Place jest bardzo szeroka. A jakie funkcjonalności są szczególnie używane w codziennej pracy w tej firmie?

Najważniejsze funkcjonalności w systemie Firmao

Każda firma ze względu na specjalny charakter swojej działalności odnajduje w systemie Firmao inne najbardziej użyteczne funkcje, które ułatwiają codzienną pracę i skracają czas wykonywania wielu obowiązków.

A jakie funkcje są najbardziej przydatne dla osób pracujących w Gold Place? Która z funkcji najbardziej skradła serce naszego klienta?

Ważne było dla nas, aby całą historię współpracy z klientem mieć w jednym miejscu. Pracownik z poziomu kontrahenta ma dostęp do maili, notatek innych pracowników oraz może w prosty sposób przypisać zadanie powiązane z kontrahentem dowolnemu pracownikowi. Wiele systemów oferuje te funkcjonalności, ale po testach Firmao okazało się najbardziej elastyczne i co najważniejsze, działa płynnie pomimo pracy na dużej bazie rekordów.  Z poprzedniego CRM-a zrezygnowaliśmy właśnie z uwagi na wolne działanie, gdy nasza firma zaczęła się szybko rozwijać. W codziennej działalności Gold Place najczęściej korzystamy z modułu maili, zadań, notatek, umów, wewnętrznego chatu i API. Na początku przydatna okazała się możliwość dodawania własnych pól co pozwoliło dostosować Firmao do specyfiki naszej firmy.”

Wpływ Firmao na rozwój firmy

Już wiesz, jakie są najpotrzebniejsze funkcjonalności w codziennej pracy Gold Place. Ze względu na charakter działalności firmy, który skupia się na kontaktach i obsłudze klientów to moduły ułatwiające efektywny kontakt z klientem są najbardziej przydatne w codziennej działalności firmy. Wprowadzenie wielu funkcjonalności ułatwiających kontakt z klientami zwiększyło efektywność pracowników w wykonywanych zadaniach.

A jak Firmao wpłynęło na rozwój całej firmy? Jakie procesy zostały zoptymalizowane dzięki wdrożeniu systemu CRM Firmao?

Przede wszystkim CRM przestał spowalniać pracę i powodować irytację pracowników. Postrzegają go teraz jako bardzo pomocne narzędzie w codziennej pracy. Integracja formularzy kontaktowych na stronie przez API z Firmao pozwoliła na zautomatyzowanie tworzenia kontaktów, notatek i przypisywania zadań pracownikom odpowiedzialnym za obsługę klientów.”

Teraz już wiesz, jak Firmao wpłynęło na rozwój Gold Place. Wiele różnych funkcjonalności spowodowało, że codzienna praca została zoptymalizowana. Natomiast przyśpieszenie obsługi klientów wpłynęło na zwiększenie ich satysfakcji.

A jak system Firmao wpłynie na Twoją firmę? Jakie aspekty działalności Twojego przedsiębiorstwa zostaną zoptymalizowane? Które funkcjonalności okażą się kluczowe w wykonywaniu codziennych obowiązków przez Twoich pracowników? Zarejestruj się i sprawdź jak system Firmao poprawi efektywność procesów zachodzących w Twojej firmie.

Nie zapomnij o udostępnieniu artykułu!
FacebookTwitterMessengerLinkedIn

Related articles

Wypróbuj bezpłatnie Firmao