Firmao najlepszym polskim systemem CRM dla MŚP według rankingu SellWise

Opublikowano: 20.05.24CRM

Przedsiębiorstwa w Polsce i na świecie szukają rozwiązań, które pomogą im uzyskać przewagę nad konkurencją. Rozwiązaniem jest wprowadzenie do firmy systemu CRM. To jednak nie jest łatwe zadanie, przy tak dużej konkurencji na rynku. Z pomocą przychodzi ranking SellWise, który po raz kolejny docenia oprogramowanie Firmao, które wygrywa porównanie, znajdując się na czele polskich programów CRM. 

Najlepszy polski CRM dla MŚP!

Firmao zostało uznane najlepszym polskim systemem CRM dla MŚP 2024 według rankingu SellWise 2024

W tym roku ranking SellWise obejmował szeroki zakres kryteriów, takich jak funkcjonalność, łatwość obsługi, stosunek jakości do ceny i wsparcie klienta. Firmao ponownie zachwyciło, oferując kompleksowy system CRM, który spełnia wszystkie potrzeby współczesnych MŚP.

Jesteśmy niezwykle dumni z tego osiągnięcia i dziękujemy wszystkim klientom za zaufanie i zaangażowanie. To dla nas motywacja do dalszej pracy i rozwoju, aby jeszcze lepiej odpowiadać na Państwa potrzeby. Zachęcamy do sprawdzenia, czym wyróżnia się Firmao na tle innych programów w rankingu.

Jakie kryteria podlegają ocenie? 

Ranking SellWise to obiektywne porównanie systemów CRM dostępnych na polskim rynku. W rankingu znalazły się jedynie oprogramowania płatne, które zostały przetestowane przez recenzentów według poniższych kryteriów: 

 1. Kryterium główne – w tej kategorii porównywane są ceny, wersje językowe oraz techniczne parametry programu. Dodatkowo pod uwagę brana jest obsługa klienta oraz dostępność aplikacji mobilnej. 
 2. Bazy danych – w tej kategorii analizowane są bazy danych dostępne w programie – bazy firm, klientów, szans sprzedaży, produktów. 
 3. Generowanie leadów – w tej kategorii analizowane są sposoby pozyskiwania leadów, jakie oferuje program. 
 4. Aktywności użytkownika – w tej kategorii porównywane są moduły wpływające na działanie pracowników. 
 5. Procesy – w tej kategorii analizowane są procesy sprzedaży. Pod uwagę brana jest automatyzacja, kluczowe funkcje procesu sprzedaży oraz moduł ofertowania. 
 6. Integracje 
 7. Automatyzacje i AI 
 8. Raporty

Na podstawie tych kryteriów, SellWise wybiera najlepsze systemy CRM dla MŚP. 

Jaka jest przewaga Firmao nad innymi programami?

W rankingu SellWise, Firmao wyróżnia się na tle konkurencji swoimi wszechstronnymi funkcjami, pomagającymi firmom w codziennej pracy. Główne zalety Firmao, według SellWise to:  

 • Możliwość zmian dedykowanych 
 • Opcja Callback i Livechat, dzięki którym można pozostawać w ciągłym kontakcie z klientem
 • Funkcjonalność małego ERP
 • Procesowanie sprzedaży oraz moduł ofertowania 
 • Cena
 • Ilość wersji językowych 
 • Aplikacji mobilna
 • Bazy danych 
 • Ilość dostępnych integracji, w tym integracja przez Zapier
 • Dostępne automatyzacje 

Przetestuj sam przez 14 dni za darmo

Firmao oferuje szeroki wachlarz zalet, których wyliczenie w całości jest niemożliwe. Jeszcze raz dziękujemy SellWise za docenienie Firmao i zachęcamy do samodzielnego przetestowania programu, aby przekonać się o jego licznych korzyściach na konkretnym przykładzie własnej firmy. Z Firmao możesz m.in.:

 • Skutecznie zarządzać zespołem
 • Zwiększyć produktywność
 • Poprawić komunikację
 • Oszczędzić czas i pieniądze

Wypróbuj Firmao już dziś za darmo! Zarejestruj się, aby przetestować program przez 14 dni za darmo: https://firmao.pl/ 

Pełna recenzja Firmao od Sellwise: https://www.sellwise.pl/recenzja-firmao-system-crm-2024/ 

Author Avatar Sebastian Czubak

Chief Operating Officer. Odpowiada za nadzór nad wszystkimi aspektami działalności operacyjnej firmy. Posiada bogate doświadczenie w branży oprogramowania CRM i z sukcesem kieruje zespołami w zakresie rozwoju produktu, marketingu, sprzedaży i obsługi klienta. Odpowiada za budowę wiedzy i świadomości klientów o Firmao.

Nie zapomnij o udostępnieniu artykułu!
FacebookTwitterMessengerLinkedIn

Related articles

Wypróbuj bezpłatnie Firmao