Wypróbuj bezpłatnie demo Firmao


Mam kod polecający
Zakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.


Integracja z usługami kurierskimi

Firmao umożliwia integrację z usługami kurierskimi globkurier.pl, w ramach integracji można nadawać przesyłki korzystając z systemu Firmao oraz przechowywać numery tych przesyłek w systemie, należy wybrać dostawcę usługi Globkurier i skonfigurować konto z wcześniej wybranym dostawcą usługi, konfigurację wykonujemy z poziomu Ustawień firmy uwzględniając Kuriera, Adres email, Hasło oraz Klucz.

GlobKurier to porównywarka firm i usług kurierskich. Oferuje szeroki zakres usług kurierskich dla biznesu – od przesyłek DOX po transport palet, dłużyc, towarów niestandardowych i wielkogabarytowych czy towarów niebezpiecznych ADR. Twoje przesyłki dostarczamy za pośrednictwem 50 przewoźników do ponad 190 krajów na całym świecie.

Po przeprowadzeniu konfiguracji w menu znajdującym się z lewej strony systemu pojawi się zakładka „Przesyłki”.  Z której będziemy mogli przejść do listy przesyłek, nadać przesyłkę z uwzględnieniem danych o przesyłce jak np. Wybór kuriera, ilość, rozmiar przesyłki (wysokość, długość, szerokość), uwzględnić zawartość przesyłki oraz uwzględnić dane nadawcy i dany odbiorcy.


Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM