Kalendarz w chmurze

Opublikowano: 25.07.17CRM
Kalendarz w chmurze? Obowiązkowo!

Brak Ci czasu na odpisywanie na firmowe maile, połączenia telefoniczne czy raportowanie nie mówiąc już nawet o rozwoju, czy przyjemnościach? Bez dobrego harmonogramu czy terminarza trudno poradzić sobie w dzisiejszym, szybko poruszającym się biznesowym świecie.

Czy warto jednak polegać na zawodnych papierowych kalendarzach i notatnikach? Powszechne zapominalstwo oraz wrodzony brak odporności papieru na płyny i uszkodzenia, świadczą, że warto jest zastanowić się nad przeniesieniem swojego terminarza do kalendarza online w Firmao CRM.

Dlaczego kalendarz cyfrowy dla firm?

Do tej pory kalendarz cyfrowy był kojarzony z preinstalowanymi aplikacjami na urządzeniach mobilnych. Takie rozwiązania pomimo swoich niewątpliwych zalet mają wadę w postaci powiązania kalendarza z jedną osobą. Co jednak w przypadku gdy chcemy łatwo kontrolować harmonogram pracy wielu osób? Powiecie za pewno „Udostępnijmy kalendarz innym!”. Będzie to dobra odpowiedź, niestety niepełna. Aby uzyskać w pełni zoptymalizowany system pracy na kalendarzu online, musimy mieć pewność, że kalendarz dla firm w chmurze pozwala na jednoczesną pracę różnych użytkowników na danej aktywności oraz zabezpiecza nas przed „blokowaniem” się aktywności ostrzegając nie tylko o fakcie „nakładania” się zdań tej samej lub wielu osób, ale również zajętości zasobów niezbędnych do wykonania zadania. Sprawdź więc kalendarz online Firmao CRM.

Na co pozwoli Ci kalendarz online Firmao?

Dzięki naszemu kalendarzowi w chmurze uzyskasz:

  • dostęp do terminarza wszędzie tam gdzie masz dostęp do Internetu,
  • łatwe przeniesienie kalendarza od Google,
  • łatwe przydzielanie osób wykonujących zadanie,
  • manager zasobów koniecznych do wykonania zadania,
  • przypomnienia oraz powiadomienia o nadchodzących i kończących się zadaniach,
  • proste dodawanie aktywności dzięki metodzie „przeciągnij i dodaj”,
  • personalne oznaczenia (etykiety) aktywności,
  • niezwykle proste filtrowanie aktywności według ich cech, tagów, przypisanych zasobów oraz osób,
  • czytelny interfejs pozwalający na intuicyjne użytkowanie.

Poszukując systemu CRM, trafisz na wiele rozwiązań, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się prawidłowe. Pamiętaj jednak, że sprawdzone rozwiązania oparte o wiedzę twórców oraz sugestie użytkowników zawsze da Ci gwarancje sprawnej i bezproblemowej pracy.
Postaw na jakość i współpracuj, dzięki rozwiązaniom Firmao.

Nie zapomnij o udostępnieniu artykułu!
FacebookTwitterMessengerLinkedIn

Related articles

Wypróbuj bezpłatnie Firmao