Jak system CRM pomaga uporządkować działania w firmie?

Opublikowano: 06.12.21CRM
Jak Firmao pomaga uporządkować działania w firmie?

Zastanawiasz się jak uporządkować działania w firmie? Odpowiedź jest jedna: Firmao. Program CRM, który odmieni Twój biznes.

Jak firma EMI-TECH funkcjonowała przed wdrożeniem systemu Firmao?

EMI-TECH jest przedsiębiorstwem rodzinnym, działającym na rynku osłon okiennych. Oferowane przez firmę osłony charakteryzują się funkcjonalnością, dobrą jakością i dużą różnorodnością w kolorystyce oraz wzorach.

Firma EMI-TECH przed wprowadzeniem systemu Firmao CRM zmagała się z problemami komunikacyjnymi wewnątrz firmy. Dodatkowo właściciele nie posiadali narzędzi, aby skutecznie i w czasie rzeczywistym nadzorować pracowników – czynności, wyników, a także systematyczności w realizacji powierzonych obowiązków. 

Zalety wdrożenia CRM

Obecnie zarówno osoby decyzyjne, jak i ich pracownicy mają dostęp do wspólnej bazy danych w systemie Firmao CRM. Dzięki nadanym uprawnieniom handlowcy posiadają wgląd tylko do swoich klientów. Firma korzysta z integracji z platformą SMSApi, dzięki której mogą z poziomu systemu wysyłać wiadomości do swoich klientów, a także widzą kto z pracowników, kiedy i jaką treść przesyłał do danej osoby.

Uprawnienia nadane w systemie pozwalają, aby jedynie szefostwo mogło wystawiać faktury oraz mieć do nich wgląd. Na podstawie wystawionych w systemie transakcji mogą także nadzorować przychody, koszty i zyski. Dzięki opcji historii zmian, każda aktywność w systemie jest zapisywana, właściciele mają możliwość szybkiego podglądu, jakie aktywności w ciągu dnia pracy wykonała konkretna osoba. Projekty i zadania usystematyzowały codzienne obowiązki.

Popraw komunikację w swojej firmie razem z Firmao

Pracownicy widzą powierzone im zadania, dzięki kalendarzowi i przypomnieniom. A szefostwo na bieżąco może zlecać wykonanie prac. Każdy z pracowników dostaje od razu informację o takim zadaniu dzięki opcji powiadomień. Właściciele nie muszą szukać, czy dane zadanie zostało wykonane – system wyświetla autorowi powiadomienie o jego zakończeniu. Pracownicy w szybki sposób komunikują się poprzez czat, a nie maile, jak wcześniej bez systemu Firmao. Czat również służy firmie do szybkiej komunikacji na linii szef – pracownik.

Dostosuj Firmao tak, jak chcesz

EMI-TECH dostosowała system także do swoich potrzeb m. in. ustawiając swój schemat numerowania faktur, dodając pola dodatkowe do zadań, projektów, czy maili oraz dodając kolorowe etykiety w celu lepszego opisania i pogrupowania. Wcześniej posiadaną drukarkę fiskalną mogli podłączyć do systemu. Firma EMI-TECH korzysta z systemu CRM Firmao od początku 2021 roku.

Przekonaj się, że Firmao to najlepszy wybór dla Twojej firmy, jeśli chcesz uporządkować działania w firmie

Jesteś zainteresowany wdrożeniem systemu do zarządzania firmą? Skontaktuj się z nami! Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości!

Author Avatar Damian Janicki

Customer Success Manager. Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze klienta. Firmao nie ma przed nim tajemnic. Dzięki ciągłej pracy z klientami, doskonale wie przed jakimi problemami stają firmy bez odpowiedniego oprogramowania.

Nie zapomnij o udostępnieniu artykułu!
FacebookTwitterMessengerLinkedIn

Related articles

Wypróbuj bezpłatnie Firmao