Filie - System CRM i oprogramowanie ERP Firmao

Filie

Ważne! Moduł “Filie” jest dostępny jedynie dla użytkowników z licencją Enterprise oraz wymaga włączenia przez dział wsparcia Firmao. W tym celu kontaktujemy się z działem wsparcia mailowo: kontakt@firmao.pl.

W systemie Firmao mamy możliwość dodania innej siedziby firmy np. gdy naszym klientem jest firma mająca centralę w Warszawie, ale posiada również siedzibę w innych miastach. Do tego będzie służyła funkcjonalności: “Filie”.
W momencie uruchomienia tej funkcjonalności wyłączona zostanie blokada dodawania firm z tym samym numerem NIP.


Jak dodać filię do firmy?

Aby dodać inną siedzibę naszego klienta, przechodzimy do modułu “Firmy”, znajdujący się w menu górnym systemu. Wyświetli się widok listy. Następnie wybieramy firmę, do której chcemy przypisać filię.

Gdy znajdujemy się w widoku szczegółów danej firmy, przechodzimy do zakładki “Filie”, a następnie wybieramy ikonę , która znajduje się w lewym górnym rogu zakładki:

Wyświetli się okno takie samo jak przy wprowadzaniu nowej firmy do systemu. Uzupełniamy potrzebne dane — wprowadzamy NIP, a Firmao resztę informacji pobrane zostaną automatycznie z GUSu.

Gdy zapiszemy wprowadzoną filię, możemy ją traktować jako osobną firmę w systemie.

Ważne! Musimy pamiętać, aby zmienić nazwę firmy, dodając np. nazwę miasta, w którym filia się znajduje.

Dodana filia pojawi się w widoku listy firm, natomiast w polu “Centrala”, będziemy mieć informację o siedzibie głównej danej firmy.


Wypróbuj bezpłatnie demo Firmao


Mam kod polecający
Zakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.


Umów się na prezentacjępreview