Filie - System CRM i oprogramowanie WMS Firmao

Filie

Ważne! Moduł „Filie” jest dostępny jedynie dla użytkowników z licencją Enterprise lub Supreme oraz wymaga włączenia przez dział wsparcia Firmao. W tym celu kontaktujemy się z działem wsparcia mailowo: kontakt@firmao.pl.

W systemie Firmao mamy możliwość dodania innej siedziby firmy np. gdy naszym klientem jest firma, która ma centralę w Warszawie, ale posiada również siedziby w innych miastach. Do tego będzie służyła funkcjonalność „Filie”.

Ważne! W momencie uruchomienia tej funkcjonalności wyłączona zostanie blokada dodawania firm z tym samym numerem NIP.


Jak dodać filię do firmy?

W celu dodania innej siedziby naszego klienta przechodzimy do modułu „Firmy” w głównym menu. Wyświetli nam się widok listy. Następnie wybieramy firmę, do której chcemy przypisać filię.


W widoku szczegółów danej firmy klikamy zakładkę „Filie”, a następnie ikonę plusa , którą znajdziemy w lewym górnym rogu zakładki.


Wyświetli nam się okno analogiczne do wprowadzania nowej firmy do systemu. Uzupełniamy potrzebne dane — wprowadzamy NIP, a reszta informacji zostanie pobrana automatycznie z GUSu. W celu zapisania wprowadzonych danych klikamy niebieski przycisk „Utwórz” w prawym dolnym rogu okna.


Gdy zapiszemy wprowadzoną filię, możemy ją traktować jako osobną firmę w systemie.

Ważne! Musimy pamiętać, aby zmienić nazwę firmy, dodając np. nazwę miasta, w którym filia się znajduje.


Dodana filia pojawi się w widoku listy firm, natomiast w polu „Centrala” będziemy mieć informację o siedzibie głównej danej firmy.


Wypróbuj bezpłatnie demo Firmao


Mam kod polecający
Zakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.


Umów się na prezentacjępreview