Schedpol – jak system CRM ułatwił codzienną organizację pracy w firmie

Opublikowano: 16.08.22Biznes
Schedpol - jak system Firmao ułatwił codzienną organizację pracy w firmie

Chcesz usprawnić codzienne działanie swojej firmy? Zobacz, jak firma Schedpol ulepszyła zarządzanie i organizacje w firmie po wdrożeniu systemu Firmao.

Z poniższego artykułu dowiesz się m.in. jakie funkcjonalności są kluczowe w codziennej pracy w systemie oraz co sprawia, że z systemem Firmao jest ona znacznie efektywniejsza.

Na czym polega działalność firmy Schedpol?

Na początek warto scharakteryzować działalność wspomnianej firmy. Jakie funkcjonalności w systemie są szczególnie przydatne, w dużej mierze zależy od tego, co jest przedmiotem codziennych obowiązków danego przedsiębiorstwa.

Firma Schedpol od ponad trzydziestu lat wspiera klientów w kreowaniu inspirujących przestrzeni łazienkowych, które są jednocześnie wygodne i bezpieczne w użytkowaniu. Ich celem jest dostarczenie najwyższej jakości produktów w kategorii wyposażenia łazienek. System wykorzystuje aktualnie 25 pracowników.

Realizacja

Podczas prezentacji systemu omówiliśmy wszystkie funkcjonalności systemu by uświadomić klienta o jego możliwościach umawiając się od razu na kolejną prezentację w której uczestniczyli kluczowi pracownicy firmy.

Podczas kolejnego etapu wdrożenia skupiliśmy się na najważniejszych aspektach systemu, z których mieli korzystać pracownicy, między innymi każdy z pracowników za pośrednictwem wsparcia opiekuna został przeszkolony z obsługi zadań, projektów, kontrahentów. Skupiliśmy się na przydzieleniu dostępu poszczególnym pracownikom tak, by otrzymywali tylko informacje o tych zadaniach, które rzeczywiście mają wykonać w trakcie pracy.

Możliwość personalizacji systemu pozwoliła na utworzenie wielu pól dodatkowych oraz stworzenia spersonalizowanych wzorów raportów zadań czy też projektów, by osoby decyzyjne oraz managerowie mogli uzyskać jak najwięcej informacji w formie raportów o realizowany jak i niezrealizowanych zadań.

Pracownicy podczas samego wdrożenia jak i po, mogli stale liczyć na pomoc opiekuna zarówno w formie mailowej, a przede wszystkim telefonicznej zarówno w aspekcie technicznym i w poszukiwaniu kolejnych rozwiązań w celu zoptymalizowania procesów.

Jesteś zainteresowany wdrożeniem systemu do zarządzania firmą? Skontaktuj się z nami! Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości!

Nie zapomnij o udostępnieniu artykułu!
FacebookTwitterMessengerLinkedIn

Related articles

Wypróbuj bezpłatnie Firmao