Wykupienie/Przedłużenie licencji na koncie demo - System CRM i oprogramowanie ERP Firmao

Wykupienie/Przedłużenie licencji na koncie demo

Ważne! Instrukcja przeznaczona jest tylko dla administratorów całego systemu i dyrektorów firmy.

W systemie Firmao CRM konto demo jest dostępne przez okres 14 dni. Istnieje możliwość jednorazowego przedłużenia licencji o 7 dni, natomiast tracimy wtedy wszystkie dane, które zostały już wygenerowane podczas testowania systemu. Aby konto było aktywne wraz z zachowaniem wszystkich danych, musimy wykupić licencję na nowy okres rozliczeniowy.


Wygasł okres ważności konta, co dalej?

Gdy okres naszego konta demo wygaśnie, po zalogowaniu do systemu Firmao na ekranie pojawi się komunikat — „Okres Twojej licencji próbnej dobiegł końca. Czy jesteś zainteresowany jej wykupieniem?”.


Jeśli jesteśmy zainteresowani wykupieniem, klikamy przycisk „Tak”. Zostaniemy przekierowani do widoku „Licencji i płatności”, w którym będziemy mieć dwie możliwości:

  • jednorazowe przedłużenie konta demo za darmo o 7 dni (wszystkie dane zostaną wykasowane);
  • wykupienie licencji na następny okres rozliczeniowy.


Jednorazowe darmowe przedłużenie licencji demo

Jeśli nie jesteśmy jeszcze zdecydowani na wykupienie systemu, mamy możliwość jednorazowego przedłużenia licencji demo. Po kliknięciu przycisku „Jednorazowo przedłuż licencję demo za darmo”, uzyskamy 7 dodatkowych dni konta demo, jednakże wyczyszczą się wszystkie dotychczas posiadane dane na koncie.

Na ekranie pojawi się komunikat — „Czy chcesz jednorazowo przedłużyć licencję demo? Będzie to skutkowało wyczyszczeniem wszystkich danych”.


Po kliknięciu „Tak” pojawi się następny komunikat — „Wszystkie Twoje dane takie jak osoby, firmy, notatki zostaną nieodwracalnie usunięte. Operację tą można wykonać tylko raz. Czy na pewno chcesz kontynuować?”. Po ponownym wyrażeniu zgody, system automatycznie się odświeży.


Wykupienie licencji na następny okres

Jeśli jesteśmy zdecydowani na wykupienie systemu, klikamy przycisk „Wykup licencję na następny okres”.

O dalszych krokach przeczytamy w instrukcji „Wykupienie licencji na następny okres”.


O tym piszemy w artykule:

Wypróbuj bezpłatnie demo Firmao


Mam kod polecający
Zakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.


Umów się na prezentacjępreview