Podłączenie karty płatniczej podczas trwania okresu rozliczeniowego - System CRM i oprogramowanie ERP Firmao

Podłączenie karty płatniczej podczas trwania okresu rozliczeniowego

Gdy jesteśmy w trakcie okresu rozliczeniowego, którego metodą płatności była Proforma (przelew bankowy/przelewy24), a chcemy, aby w następnych okresach płatność pobierała się automatycznie, możemy podpiąć kartę płatniczą.

Aby tego dokonać, przechodzimy do zakładki “Licencje i płatności”, którą znajdziemy w prawym górnym rogu po kliknięciu w awatar.


Następnie klikamy przycisk “Dodaj kartę płatniczą”, znajdujący się pod tabelą z informacjami o obecnie posiadanych licencjach.


Na ekranie pojawi się okno, w którym uzupełniamy dane dotyczące karty – jej numer, kod CVV, datę ważności oraz imię i nazwisko właściciela. Kolejno akceptujemy regulaminy.


Następnie klikamy zielony przycisk “Zapisz“. Kolejna płatność za licencję po zakończonym obecnie okresie rozliczeniowym zostanie pobrana automatycznie z naszego konta.

Ważne! Państwa konto zostanie obciążone kwotą w wysokości 1 PLN w celu weryfikacji. Jest to standardowa procedura, która gwarantuje bezpieczeństwo transakcji. Po przeprowadzeniu weryfikacji ta kwota zostanie automatycznie zwrócona na Państwa konto.


Wypróbuj bezpłatnie demo Firmao


Mam kod polecający
Zakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.


Umów się na prezentacjępreview