Generowanie faktury i dokumentu magazynowego do jednego pliku PDF - System CRM i oprogramowanie ERP Firmao

Generowanie faktury i dokumentu magazynowego do jednego pliku PDF

W systemie Firmao CRM istnieje możliwość wygenerowania w jednym pliku PDF faktury wraz z powiązanymi dokumentami magazynowymi. Jest to możliwe zarówno z listy faktur jak i i jej szczegółów.

Ważne! Aby wygenerować fakturę z dokumentem magazynowym, musimy go wcześniej przypisać do danej faktury. Aby to zrobić, z zakładek w widoku szczegółowym faktury wybieramy “Dokumenty magazynowe”, a następnie klikamy w ikonę plusa w lewym górnym rogu zakładki.


Jak wygenerować fakturę i dokument magazynowy w jednym pliku PDF?

Aby wygenerować fakturę wraz z dokumentem magazynowym z poziomu listy faktur, wybieramy pole wyboru przy fakturach, z których chcemy wygenerować plik PDF, a następnie korzystamy z paska narzędzi, który znajduje się w prawym górnym rogu. Z jego poziomu klikamy w strzałkę , która znajduje się z prawej strony przycisku PDF, a następnie z listy wybieramy: „Faktura z dokumentem magazynowym”.

Natomiast aby wygenerować fakturę wraz z dokumentem magazynowym z poziomu szczegółów faktury, przechodzimy do niej, a następnie korzystamy z paska narzędzi, który znajduje się w prawym górnym rogu. Z jego poziomu klikamy w strzałkę , która znajduje się z prawej strony przycisku PDF, a następnie z listy wybieramy: „Faktura z dokumentem magazynowym”.


Wypróbuj bezpłatnie demo Firmao


Mam kod polecający
Zakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.


Umów się na prezentacjępreview