Certyfikowani dostawcy rozwiązań – kim są?

Opublikowano: 03.11.22CRM
Certyfikowani dostawcy rozwiązań - kim są?

Wraz z rosnącymi wymaganiami systemów CRM, a także stale rozwijającą się technologią, firmy mogą łatwo “utknąć” w poszukiwaniu optymalizacji lub przy wdrożeniu systemu. I tu właśnie wkraczają wspomniani wcześniej dostawcy rozwiązań.

Łącząc szkolenia dotyczące konkretnego systemu CRM z wieloletnim doświadczeniem, certyfikowani dostawcy oferują usługi oparte na ich wieloletniej praktyce w zakresie danego oprogramowania CRM. Oznacza to, że znają technologię dostawcy jak nikt inny i są doskonale przygotowani do:

  • Oferowania rozwiązania typowych jak i złożonych problemów
  • Doradztwa w zakresie usprawnienia procedur lub funkcji
  • Zaproponowania wskazówek, które pomogą dopasować strategię CRM określoną przez firmę
  • Pomocy firmom, w celu ulepszenia ich biznesów 
  • Zmaksymalizowania korzyści z oprogramowania

Co najlepsze, dostawcy rozwiązań CRM mogą również bezpośrednio przekazywać swoją wiedzę Twoim zespołom. W rezultacie mogą zapewnić, że dane są prawidłowo rejestrowane i rozumiane. Specjaliści jednak nie są w stanie zająć się każdym aspektem systemu CRM – co ma miejsce, gdy muszą dostosować oprogramowanie do potrzeb pracowników.

Poznaj ekspertów CRM

Eksperci CRM to specjaliści od wewnętrznego działania wybranego przez Ciebie oprogramowania. Projektują oni rozwiązanie spośród wielu możliwych opcji. Eksperci CRM wspierają kierownictwo w projektowaniu wymagań – ponieważ planowanie jest tak samo ważne jak wdrażanie systemów. Łącząc w parę zarówno projekt jak i implementację, możemy uzyskać prostszą i bardziej bezpośrednią adaptację.

Pomyśl o certyfikowanych dostawcach rozwiązań CRM jak budowniczych, którzy budują nowy dom. Pracują od podstaw, stawiając fundamenty i mury. Następnie, gdy ramy są już na miejscu, potrzebne będą drobniejsze szczegóły, które zaprojektuje np. architekt lub dekorator wnętrz. W ten sam sposób powinniśmy postrzegać interakcję specjalistów CRM i certyfikowanych dostawców rozwiązań – współpracujących, aby zapewnić idealny system CRM. W końcu sukces to przeważnie efekt dobrej pracy zespołowej.

Chcesz dowiedzieć się więcej o ekspertach CRM i ich korzyściach dla Twojej firmy?

Kliknij tutaj.

Artykuł powstał we współpracy z easyCRM. Przetłumaczony przez Firmao.

Author Avatar Rafał Namieciński

Chief Executive Officer. Wyznacza kierunek rozwoju Firmao. Pod jego kierownictwem Firmao CRM stało się jednym z wiodących systemów CRM w Polsce. Na blogu dzieli się przemyśleniami na temat najnowszych trendów w branży CRM, oferuje wskazówki dotyczące wdrażania i wykorzystania systemów CRM.

Nie zapomnij o udostępnieniu artykułu!
FacebookTwitterMessengerLinkedIn

Related articles

Wypróbuj bezpłatnie Firmao