Nowości w Firmao 17.0 - System CRM i oprogramowanie WMS Firmao

Nowości w Firmao 17.0

Już w poniedziałek 18 czerwca zostanie wprowadzona nowa, już siedemnasta wersja Firmao! Poniżej zostaną przedstawione nowe funkcjonalności, które pomogą zoptymalizować działanie Twojej firmy. Nowa wersja Firmao zawiera także graficzne ulepszenia, które zwiększą komfort korzystania z systemu zarówno Tobie, jak i innym użytkownikom. Sprawdź, co nowego w Firmao 17.0!

1. Nowy interfejs graficzny

Do programu zostały wprowadzone do Twojej dyspozycji nowe skórki, które pozwalają na jeszcze bardziej indywidualne dopasowanie wyglądu wizualnego systemu do Twoich potrzeb.

https://firmao.pl/blog/wp-content/uploads/2018/06/sko%CC%81rka-10.png

W celu zmiany skórki programu należy w prawym górnym rogu kliknąć Avatar użytkownika, a następnie wybrać Ustawienia użytkownika. Masz możliwość wyboru zdefiniowanej skórki z listy zaproponowanych przez nas. Jeżeli żadna z zaproponowanych wersji nie spełnia twoich oczekiwań, to poniżej możesz indywidualnie dostosować w skórce styl, kolor, menu, ikony, wielkość oraz czcionkę. Wypróbuj u siebie i zobacz, jak zwykła zmiana skórki może poprawić Twój codzienny komfort korzystania z systemu!

2. Zaktualizowanie działania kolejek wyliczania cen zakupu w magazynie (FIFO/LIFO/Średnia)

Dzięki aktualizacji kolejek wyliczania cen zakupu w magazynie w najnowszej wersji systemu, nie tylko transakcje zakupowe wpływają na te ceny, ale także dokumenty magazynowe.

Działanie kolejek wyliczania cen zakupu możesz wybrać w Ustawieniach firmy w zakładce Produkty i ceny.

https://firmao.pl/blog/wp-content/uploads/2018/06/LIFOFIFO.png

Wyliczanie ceny zakupu FIFO/LIFO/Średnia
3. Dodanie do modułu Księgowość nowych struktur JPK

Wychodząc naprzeciw wymaganiom tworzonym przez polskie prawo, do naszego modułu zostały dodane dwa nowe Jednolite Pliki Kontrolne. Są to:

JPK_FA – dotyczy faktur VAT

JPK_PKPiR – dotyczy podatkowej księgi przychodów i rozchodów (KPiR).

Małe, średnie i mikroprzedsiębiorstwa będą objęte obowiązkiem tworzenia plików JPK_FA i JPK_PKPiR już od 1 lipca 2018 roku. A czy Ty się do nich zaliczasz? Jeśli tak, to nowa wersja Firmao 17.0 znacznie ułatwi Ci sporządzanie tych plików. W systemie Firmao już dostępne są JPK_VAT i JPK_MAG.

4. Integracja Firmao z platformą do faktoringu

U podstaw naszego systemu od zawsze leżą sugestię i potrzeby naszych klientów. Wychodząc im naprzeciw, nawiązaliśmy współpracę z serwisem, który zajmuje się faktoringem. Dzięki korzystaniu z tej integracji możesz być spokojny o płynne funkcjonowanie finansów Twojej firmy.

Powyższe ulepszenia zostaną wprowadzone już w 17 wersji systemu. Ale to nie koniec nowości. Dewizą naszej firmy jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz aktualizacja systemu do trendów i nowych rozwiązań pojawiających się na rynku. Nie do końca wiadomo, co przyniesie przyszłość, ale na pewno pojawią się w niej kolejne nowe funkcjonalności w systemie Firmao.


15.06.2018 r.


Wypróbuj bezpłatnie demo Firmao


Mam kod polecający
Zakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.


Umów się na prezentacjępreview