Wypróbuj bezpłatnie Firmao


Mam kod polecający
Zakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.


Publikacja systemu Firmao CRM Online 1.0

Firmao

Z przyjemnością informujemy o wdrożeniu oficjalnej wersji Firmao CRM Online -systemu, który ułatwi Państwu zarządzanie swoim przedsiębiorstwem dzięki zestawowi nowoczesnych funkcjonalności.

W pierwszej wersji systemu CRM online dostępne są 4 moduły:

CRM - zarządzanie zadaniami

Moduł zarządzania zadaniami i czasem pracy pozwala efektywnie koordynować projekty, zadania i ewidencjonować czas pracy nad nimi. Jest użytecznym narzędziem dla każdej firmy zatrudniającej pracowników – bez względu na jej wielkość.

Firmao CRM (Customer Relationships Management) – system zarządzania relacjami z klientami firmy. Pozwala zebrać w jednym miejscu dane obecnych i potencjalnych kontrahentów, wyznaczać i monitorować zadania związane z ich obsługą, katalogować informacje dotyczące kontaktów, transakcji i działań marketingowych.

Firmao Fakturowanie internetowy system fakturowania. Umożliwia sprawną obsługę działań związanych z wystawianiem, archiwizacją i monitorowaniem zapłaty faktur VAT oraz rachunków firmowych.

Firmao Ewidencja środków trwałych to prosty w obsłudze moduł do inwentaryzacji sprzętu firmowego w firmie. Pozwala na prowadzenie kompleksowej ewidencji sprzętu i wszystkich związanych z nim działań. Pozwala również na przechowywanie informacji o typowych usterkach i problemach związanych z danym sprzętem i sposobami radzenia sobie z nimi.

Zapraszamy do użytkowania.Warning: include_once(include/modal.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mtec/public_html/firmao/firmao.multi/published/include/footer.php on line 222

Warning: include_once(): Failed opening 'include/modal.php' for inclusion (include_path='.:/home/mtec/pear/php/:/usr/lib/php/') in /home/mtec/public_html/firmao/firmao.multi/published/include/footer.php on line 222
Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM