O Firmao - System CRM i oprogramowanie WMS Firmao

O Firmao

Firmao jest innowacyjnym systemem internetowym, nie wymagającym wdrożenia, pracującym w dowolnej przeglądarce internetowej, przeznaczonym dla małych i średnich firm. Firmao zostało stworzone przez łódzką firmę MTEC, a jego pierwsza wersja online została wdrożona pod koniec 2010 roku. Firmao jest hostowane w serwerowniach firmy Amazon będącej najlepiej ocenianą spośród dużych serwerowni przeznaczonych dla zastosowań biznesowych. Firmao jest dostępne online pod adresem www.firmao.pl, może być również instalowane na własnych serwerach firm-naszych klientów. Firmao jest obecnie rozwijane głównie na podstawie sugestii pochodzących od użytkowników, są w nim także wykonywane (odpłatnie) większe zmiany funkcjonalności na specjalne życzenia naszych klientów. Architektura Firmao (Rest Web Services) jest przystosowana do łatwego integrowania e-usług Firmao z oprogramowaniem biznesowym firm trzecich. W wersji 4.0 Firmao zostało zintegrowane z API wirtualnych centralek telefonicznych iFON oraz SuperVoIP, umożliwiając m.in. wykonywanie połączeń wprost z CRMa i dostęp do bilingów rozmów, czy też szybkie pokazywanie danych aktualnie dzwoniącego do firmy klienta. Firmao jest rozwijane w dużym stopniu dzięki sugestiom dostarczanym przez użytkowników. Aktualnie przygotowujemy już następne wersje Firmao, w których nastąpi jeszcze intensywniejsza integracja Firmao z oprogramowaniem biznesowym naszych partnerów. W następnych wersjach planujemy m.in.:

● Wdrożenie normy ISO 27001 potwierdzającej najwyższy poziom standardów ochrony danych stosowanych w Firmao,
● Integrację z systemami kontroli wejścia/wyjścia opartymi na kartach zbliżeniowych,
niewymagającą jakichkolwiek inwestycji sprzętowych, bo pracującymi w Chmurze (Cloud, SaaS),
● Integrację z kolejnymi operatorami telefonii VOIP i GSM,
● Bardziej szczegółowe raporty sprzedaży i zamówień,
● Wersję angielsko- i niemiecko-języczną,
● Jeszcze lepsza integracja z biurami rachunkowymi,
● Skanowanie i OCRowanie Faktur,
● Integracja z zewnętrznymi kalendarzami,
● Przypomnienia emailowe i pocztowe dla kontrahentów dotyczące m.in. płatności za wystawione faktury (miękka windykacja),
● Rozliczanie używania sprzętu firmowego (kilometrówka),
● Integrację z systemami do wysyłki listów tradycyjnych,
● Uproszczona wersja Firmao dostępna na telefony z systemem operacyjnym Android, iOS i Windows Phone,
● Integrację z systemami bankowymi.

Firmao jest obecnie używane przez około 5 000 firm i jest prawdopodobnie najszybciej rozwijającym się oprogramowaniem w swojej klasie w Polsce.
Zespół Firmao zapewnia swoim użytkownikom wsparcie techniczne przez telefon (nr +48223001111), email (pomoc@firmao.pl). Prowadzone są bezpłatne prezentacje i szkolenia online, na których współdzielimy ekran komputera i pokazujemy w jaki sposób używając Firmao przeprowadzać typowe dla firmy procesy. Firmao może być także instalowane na własnych serwerach firm – naszych klientów. Możliwe jest również tworzenie na bazie Firmao nowego, całkowice dedykowanego oprogramowania, w którym wprowadzone zostaną prawie dowolne zmiany funkcjonalności, celem zainstalowania takiego oprogramowania na własnych serwerach firm – naszych klientów.


Wypróbuj bezpłatnie demo Firmao


Mam kod polecający
Zakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.


Umów się na prezentacjępreview