O Firmao - System CRM i oprogramowanie ERP Firmao

Wypróbuj bezpłatnie demo Firmao


Mam kod polecający
Zakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.


Umów się na prezentacjęO Firmao

Firmao jest innowacyjnym systemem internetowym, nie wymagającym wdrożenia, pracującym w dowolnej przeglądarce internetowej, przeznaczonym dla małych i średnich firm. Firmao zostało stworzone przez łódzką firmę MTEC, a jego pierwsza wersja online została wdrożona pod koniec 2010 roku. Firmao jest hostowane w serwerowniach firmy Amazon będącej najlepiej ocenianą spośród dużych serwerowni przeznaczonych dla zastosowań biznesowych. Firmao jest dostępne online pod adresem www.firmao.pl, może być również instalowane na własnych serwerach firm-naszych klientów. Firmao jest obecnie rozwijane głównie na podstawie sugestii pochodzących od użytkowników, są w nim także wykonywane (odpłatnie) większe zmiany funkcjonalności na specjalne życzenia naszych klientów. Architektura Firmao (Rest Web Services) jest przystosowana do łatwego integrowania e-usług Firmao z oprogramowaniem biznesowym firm trzecich. W wersji 4.0 Firmao zostało zintegrowane z API wirtualnych centralek telefonicznych iFON oraz SuperVoIP, umożliwiając m.in. wykonywanie połączeń wprost z CRMa i dostęp do bilingów rozmów, czy też szybkie pokazywanie danych aktualnie dzwoniącego do firmy klienta. Firmao jest rozwijane w dużym stopniu dzięki sugestiom dostarczanym przez użytkowników. Aktualnie przygotowujemy już następne wersje Firmao, w których nastąpi jeszcze intensywniejsza integracja Firmao z oprogramowaniem biznesowym naszych partnerów. W następnych wersjach planujemy m.in.:

● Wdrożenie normy ISO 27001 potwierdzającej najwyższy poziom standardów ochrony danych stosowanych w Firmao
● Integrację z systemami kontroli wejścia/wyjścia opartymi na kartach zbliżeniowych,
niewymagającą jakichkolwiek inwestycji sprzętowych, bo pracującymi w Chmurze (Cloud, SaaS)
● Integrację z kolejnymi operatorami telefonii VOIP i GSM
● Bardziej szczegółowe raporty sprzedaży i zamówień
● Wersję angielsko- i niemiecko-języczną
● Jeszcze lepsza integracja z biurami rachunkowymi
● Skanowanie i OCRowanie Faktur
● Integracja z zewnętrznymi kalendarzami
● Przypomnienia emailowe i pocztowe dla kontrahentów dotyczące m.in. płatności za wystawione faktury (miękka windykacja)
● Rozliczanie używania sprzętu firmowego (kilometrówka)
● Integrację z systemami do wysyłki listów tradycyjnych
● Uproszczona wersja Firmao dostępna na telefony z systemem operacyjnym Android, iOS i Windows Phone
● Integrację z systemami bankowymi

Firmao jest obecnie używane przez około 5 000 firm i jest prawdopodobnie najszybciej rozwijającym się oprogramowaniem w swojej klasie w Polsce.
Zespół Firmao zapewnia swoim użytkownikom wsparcie techniczne przez telefon (nr +48223001111), email (pomoc@firmao.pl). Prowadzone są bezpłatne prezentacje i szkolenia online, na których współdzielimy ekran komputera i pokazujemy w jaki sposób używając Firmao przeprowadzać typowe dla firmy procesy. Firmao może być także instalowane na własnych serwerach firm – naszych klientów. Możliwe jest również tworzenie na bazie Firmao nowego, całkowice dedykowanego oprogramowania, w którym wprowadzone zostaną prawie dowolne zmiany funkcjonalności, celem zainstalowania takiego oprogramowania na własnych serwerach firm – naszych klientów.


preview