Integracja z Woodpecker - System CRM Firmao

Jakie korzyści daje integracja CRM z Woodpecker?

Firmao posiada integrację z aplikacją Woodpecker, która umożliwia wysyłanie kampanii mailowych. Maile wysyłane są z konta mailowego, który wybierzemy do kontaktu z klientami/firmami, natomiast odpowiedzi na wiadomości pojawiają się zarówno w aplikacji Woodpecker, jak i w systemie CRM Firmao jako nowy/istniejący kontrahent.

Woodpecker wspiera rozwój firm, dzięki dostarczaniu lepszych komunikatów. Za jego pomocą możemy kontaktować się i kontynuować działania na różnych kanałach komunikacji dzięki intuicyjnemu narzędziu do wysyłania wiadomości typu cold mail.


Jak połączyć Woodpecker ze skrzynką Firmao?

Wchodzimy na stronę Woodpecker.co i tworzymy nowe konto bądź logujemy się (jeżeli dodaliśmy konto wcześniej). Gdy zalogujemy się do systemu, na górze ekranu pojawi się informacja o dodaniu nowego konta mailowego. Możemy je dodać również z poziomu zakładki „Inbox”.


Ważne! Dodane konto mailowe musi mieć takie same dane (adres e-mail oraz hasło) jak to, które dodaliśmy do Firmao. O tym, jak dodać skrzynkę do systemu Firmao przeczytamy w instrukcji „Konfiguracja skrzynki pocztowej w Firmao”.


Następnie klikamy przycisk „Manual connection”.


W nowo otwartym oknie uzupełniamy informacje dotyczące serwerów SMTP oraz IMAP. W celu uzyskania informacji, jaki adres posiada serwer naszej skrzynki, możemy wpisać w Google np. „SMTP Server (nazwa skrzynki)”. Zazwyczaj uzyskujemy też informację o porcie serwera, jednak jego wpisanie jest opcjonalne.

Ważne! Musimy uzupełnić konfigurację SMTP oraz IMAP, aby integracja działała we właściwy sposób.

W pola „Email” oraz „Password” wpisujemy nasz adres e-mail oraz hasło.


W momencie, gdy wypełnimy wszystkie wymagane pola, klikamy przycisk „Continue”.


Konto mailowe zostanie poprawnie skonfigurowane w aplikacji Woodpecker. Wysłane oraz otrzymane wiadomości będą pojawiać się zarówno w systemie Firmao, jak i w aplikacji Woodpecker, a każde pojawienie się nowej odpowiedzi mailowej będzie tworzyło firmę w Firmao lub aktualizowało dane istniejących firm.


Wypróbuj bezpłatnie demo Firmao


Mam kod polecający
Zakładając konto akceptujesz regulamin systemu Firmao. Pełny cennik naszych usług.


Umów się na prezentacjępreview