Integracja z Woodpecker

Firmao umożliwia integrację z aplikacją Woodpecker, która umożliwia wysyłanie kampanii mailowych. Maile wysyłane są z konta mailowego, który wybierzemy do kontaktu z klientami/firmami. A wiadomości, na które zostanie udzielona odpowiedź pojawiają się zarówno w aplikacji Woodpecker, jak i w systemie CRM Firmao jako nowy/istniejący kontrahent.

Woodpecker wspiera rozwój firm, dzięki dostarczaniu lepszych komunikatów. Za jego pomocą można kontaktować się i kontynuować działania w różnych kanałach dzięki intuicyjnemu narzędziu do wysyłania wiadomości typu cold mail.

Jak połączyć Woodpecker ze skrzynką Firmao?

  1. Należy wejść na stronę Woodpecker, po założeniu konta wejść w jego ustawienia i wybrać „Email accounts” + „Add email accounts”.

2. Później należy wybrać opcję „Other (IMAP)” i opcję „automatic connection”.

3. Następnie należy podać konto e-mail oraz hasło do skrzynki mailowej, którą chcemy połączyć z systemem CRM Firmao.

4. Należy podać jeszcze raz wszystkie wymagane dane i skrzynka mailowa zostanie połączona z naszym kontem.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem pomocy technicznej (czat z lewej strony ekranu).Warning: include_once(include/modal.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mtec/public_html/firmao/firmao.multi/published/include/footer.php on line 185

Warning: include_once(): Failed opening 'include/modal.php' for inclusion (include_path='.:/home/mtec/pear/php/:/usr/lib/php/') in /home/mtec/public_html/firmao/firmao.multi/published/include/footer.php on line 185
Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM